Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hogy hamarabb fogok...

Lehet hogy hamarabb fogok szülni? Nagyon aggódok! Akiknek van ebbe tapasztalata az írjon!

Figyelt kérdés

Már kiírtam ezt a kérdést de nem nagyon kaptam rá konkrét választ.

Ezek az eredmények normálisak? Mik a tapasztalatok?

BPD:83MM, AC:284mm

súlya:2050gr

A placenta a mellső falon tapad jó helyen, 1.fokban érett. ez mit jelent? Mert 2 napja még 0. fokban érett volt.És még annyit hogy

ma voltam ultrahangon és ott azt mondta a nő hogy teljesen lent van a baba feje jobb oldalon és hogy pihenjek inkább nehogy hamarabb szülessen meg. 31hetes2nap


2011. aug. 17. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:

nekem az orvos elöadta 30 hetes hogy mit csináljak koraszülés esetén. nyilt a méhszáj, állandó görcsök, babafeje lent és nyomta a méhszájat. szóval minden megvolt.

42-ik héten szültem.

szóval ne keseredj el ez semmit sem jelent, még egy hónapot pihenj aztán jöhet a baba.

2011. aug. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igazából 32 hetesen már nem is lehetne máshol a baba feje, mert már nem sok helye van.

Nekem is be volt már fordulva a fiam, mégis a kiírt napon született meg. Nyugi! A placenta jó helyen van az a lényeg, és még nincs itt a szülés ideje, azt jelenti az első fokban érettség, majd ha harmadfokú lesz akkor.:)

2011. aug. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Én elmondhatom,hogy nagyon szerencsés kismama voltam! Sosem volt hányingerem,a vizsgálatok során sem volt soha semmilyen probléma,a kislányom értékei is nagyon jók voltak. Az egész terhességem örömmel telt.

2010. augusztus 1-re voltam kiírva.

2010. június 22-én (34 hetesen) éjjel 2-kor elfolyt a magzatvíz minden előjel nélkül.

Mondanom sem kell,hirtelen mennyire megijedtem.

A kórházban már megnyugodtam, ott már eszembe sem jutott, hogy bármi baja lenne a picúrkámnak.

2400 grammal és 47 cm-rel született meg a kislányom makk egészségesen 9/10-es apgarral. (a 10/10-es a nagyon tökéletes. ez jelenti a vérnyomást, pulzust stb...)És nem számoltak el semmit, tényleg augusztus 1 lett volna az időpont, ez tuti!

Sajnos soha nincs garancia arra, hogy időben érkezik a babuci. Persze annál jobb, minél tovább bent van, de úgyis akkor fog jönni, mikor Ő szeretne.

Nagyon felkészültek már az orvosok egy koraszülésre is. Ott lesz bent a szülész orvos, szülésznő, gyermek orvos, 2 csecsemős nővér.

Csak azért írtam le, hogy akkor se keseredj el, ha esetleg előbb megindul a szülés! Csak arra kell gondolni, hogy nincs semmi baj, csak minél előbb a családjával szeretne lenni a babucika! :)

Azért pedig ne aggódj, mert azt mondták, hogy lent van a baba feje. Csatlakozom az előttem szólóhoz, ilyenkor már nem nagyon fordul elő, hogy máshol van! Viszont tényleg kíméld magad, pihenj minél többet, az csak a javadra válhat!

2011. aug. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 sumergo ***** válasza:

Tapasztalatom még nincs, de amennyire tudom, ezekből az adatokból nem következik az, hogy hamarabb fogsz szülni. A pihenésre pedig mindenképp szükséged lehet, nem csak azért, nehogy előbb szülj, hanem azért is, hogy majd kipihenten menj szülni (amennyire lehet).


28+3 hkm

2011. aug. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is lent volt a babám feje nagyon úgyhogy csak feküdj!!!!! 33+5 hétre megszültem visszatartás és kórházban töltött rettenetes napok után.

PIHENNI KELL !!!!

2011. aug. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 34. héten akart megszületni a bébi. Kórházba kerültem magne B6 injekciót kaptam ami megállította a fájásokat. Már akkor 2. fokban volt érett a méhlepény. Mikor megszültem 38+1 héten megnéztem a méhlepényt. a doki megmutatta a szürkés foltokat rajta, a meszesedést. ez jelentette azt hogy eljött az ideje a szülésnek. szerintem teljesen jó hogy ennyi idősen 1. fokban érett a méhlepényed. ne aggódj minden renben lesz! Kellemes szülést és jó babázást!
2011. aug. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. És a babátok méretei ilyenkor mennyi volt nektek és milyen volt mikor megszületett? azt még leírnátok.
2011. aug. 18. 19:03
 8/8 anonim ***** válasza:

Az 1. fokban érett, az ilyenkor teljesen jó. Nekem a kislányomnál ilyenkor már 3. fokban volt érett a lepény. 37 hetesen megállt a súlya 2500gr és nem akart tovább fejlődni. Befektettek a kórházba, ott kaptam valami gyógyszert, amitől érezhetően is többet mozgot, majd 39hét 5 napra lett meg. 2960gr és makk egészségesen. Ja és soha nem dohányoztam, mert az orvosok mind erre fogják.

De a tied teljesen rendben van. Szerintem ne izgulj, nem fog előbb jönni a baba.

26km

2011. aug. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!