Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második babánál igaz h hamarab...

Második babánál igaz h hamarabb kezd látszani a pocak? Kinek mi a tapasztalata? Kb. hányadik hétől látszik?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 18:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen igaz ,nekem ez nagyon fura volt .Én az első terhességemnél 45kg-ról indultam és 18kg-ot híztam és a hasam úgy "működött" hogy ha egyszerre többet ittam vagy ettem akkor akkora lett a pocakom mint egy 6 hónapos terhesnek.Így mikor idén januárban kiderült hogy terhes vagyok akkor 5-6 hetes voltam na onnantól már nagy volt végig a pocakom most 21 hetes vagyok 56kg-rol indultam és most 59kg vagyok és a pocakom már most 96cm :-S Az első gyermekemnél 104-106cm volt kb a végére, hát most kíváncsi vagyok mekkora leszek és félek is, hogy ennél a terhességemnél nagyon szétfog repedni a bőröm de remélem nem mert az elsőnél is megúsztam "kevés" csíkkal ...

Remélem segítettem és bocsi a hosszú válaszért :-)

2011. máj. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szia!

Nálam is előbb látszik,11 hetes vagyok,egyértelműen látszik hogy terhes vagyok,szépen ki vagyok kerekedve:)

2011. máj. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem egyiknél sem látszott a 4.hónapig, igaz, van rajtam pár pluszkiló, de azért dagi sem vagyok :-)
2011. máj. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem az elsővel is korán látszott, de a másodikkal már a 10. héten mások is kiszúrták :)
2011. máj. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én 10. héten vagyok a kistesóval, de folyamatosan fel vagyok fújódva, mint egy lufi, ami egyrészt nagyon kellemetlen érzés, másrészt úgy nézek ki, mint egy félidős terhes. Hát ez van.
2011. máj. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én kb. 8 héttel látszom idősebb terhesnek, mint az elsőnél. Most 27 hetes vagyok, de már mindenki "meg akar szüleszteni".
2011. máj. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Második babával vagyok félidős, de nagyon kicsi a hasam, nem nagyobb, mint az elsőnél volt. Nem is híztam még - igaz 3 kilóval többről indultam, mint az elsővel.
2011. máj. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát nem semmi...nálam csak most derült ki terhes vagyok, kb. 5 hetes lehet de komolyan ugy érzem kezd nőni a hasam, kicsit megijedtem már h mi történik.Az első babámnál 25 hetesen sokan nem hiték el h babát várok.
2011. máj. 4. 08:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Első babával 5hónapos voltam mikor tényleg elkezdett nőni a pocakom,most 12hetesen idegeneknek is egyértelmű,hogy babát várok!
2011. máj. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De hamarabb ám!:S Az elején szinte rögtön látszott,most 31 hetes vagyok és mindenki vagy azt gondolja csak 3-4 hét van már hátra,vagy mindenórásnak néznek:S
2011. máj. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!