Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon el vagyok keseredve!...

Nagyon el vagyok keseredve! Nem tudom mi lehet a baj, szerintetek? Vérezgetés barnázgatás.

Figyelt kérdés
Írtam már ki ezzel kapcsolatban kérdést de van már más fejlemény is. Múlthét csüt péntek vasárnap barnázgattam. Hétfőn voltam dokinál ő már mindent jónak talált még a citológiát is levette, meg hüvelyuhozott és láttuk a kis picimet és nem volt leválás semmi gond. Utána nem is volt baj semmi vér semmi maszat, tegnap aztán összevesztünk a férjemmel és bekeményedett a hasam és jött egy kis vér aztán ma reggel barna alvadt vér de nem sok azóta megint maszatolok. MI lesz velünk elfogom veszteni? Pihenést javasolt a doki de egy 2 és fél éves mellett necces, de próbálkozok, gyógyszert nem írt a dokim mert azt mondta nincs rá szükség.
2011. aug. 18. 09:49
 1/8 A kérdező kommentje:
6+2 vagyok ez lemaradt.
2011. aug. 18. 09:50
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha erősödik, mej egyből orvoshoz, de én a helyedben felhívnám az orvosom, hogy mi a helyzet... Szorítok, hogy minden rendben menjen és a baba megmaradjon!
2011. aug. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy ilyen előfordulhat és úgy utalt arra hogy csak a legvégső esetben hívjam mert minden lehet a babámmal mert még kicsi és ez a természet rendje majd elintézi. Hát nem tudom....
2011. aug. 18. 10:00
 4/8 anonim ***** válasza:

Kérjél gyógyszert.Nekem is ez idő tájban előjött-elmúlt-visszajött a barnázás.

Mg 4x1

utrogestan 3x1

Mondd a dokinak,hogy Te nem szeretnéd a természetre bízni,ha már szerencsésen ott van a babád a pociban.

Vagy válts dokit,mert ez neki csak ennyi,nekünk pedig a gyerekünk!!!

Nem a veszekedéstől jött vissza a barnázás,hanem,hogy a babánka tapadási nehézségei vannak,és ez nincs gyógyszeresen kezelve!

Úgyhogy nem hagyd magad,a babádról van szó!

34hkm

2011. aug. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor menj el egy másik orvoshoz. Az én orvosom azt mondta, hogy vérzés, erős görcs esetén azonnal menjek.
2011. aug. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azonnal masik doki. Nekem rogton egy csepp verzesre felirta az utrogestant pedig csak akkor vereztem amikor vizsgalt. Azt mondta, h ez erositi a terhesseget, azota semmi baj nem volt. Szerintem progi hianyod van, es azt a citologia nem mutatja ki.
2011. aug. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 gica04 válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de én is így veszítettem el a babámat 11hét 4 naposan. Mindenképp keress másik orvost! Utragesztán, magne b 6 én most ezeket kapom. Igaz azóta már van 1 kisfiam aki 2 éves lesz novemberben. a

A vetélés még előtte volt de a dokinak mondtam és ezeket a gyógyszereket adta. Remélem semmi baj nem lesz! Írj.

2011. aug. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


itt én vagyok a kérdező.

az én történetem eddig kopp-kopp happy end gyanús, úgyhogy ne aggódj. próbálj pihizni, bár bevallom én nem tudtam, csak amíg du. aludt a kisfiam. délelőtt ugyanúgy főztem neki, játszótér stb.

szóval csak pozitívan! drukkolok!

2011. aug. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!