Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jól használom? Jót vetem? Aki...

Jól használom? Jót vetem? Aki használt kismama bandázsövet kérem írja meg a tapasztalatait.

Figyelt kérdés
Kellett vennem kismama bandázs öveket a méretezés M (38-40-es) gondolom a nadrágméretnek megfelelőt kell használni. Vettem régebben egy Baby love-ost ami nem tartotta meg a nadrágjaimat folyton lecsúszott (méret nem volt ráírva, gondolom egy méretben csinálják és kész). A "gondom", hogy az új bandázs övek csípőben egy kicsit szorítanak (nem kellemetlen csak érzem). Ennek így kell lennie, hogy megtartsa a nadrágot? A következő méretezés az L-es (42-44-ig) az tuti, hogy leúszna, de cseréltetni még tudok.
2011. aug. 18. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:

a bandázsöv nem feltétlen arra van,hogy megtartsa a nadrágot. arra is jó,hogy ha a nadrág feljön de már nem tudod felhúzni a zipzárat-akkor eltakarja a rést.vagy ha rövid a polód akkor eltakarja a hasadat.


nekem volt olyan bandázsom ami kétoldalt gumis volt,és viszonylag tartotta is a nadrágot,de ha sokat kellett mozognom-akkor az sem tartotta meg tökéletesen és sokszor kellett igazgatnom-de amúgy szerettem,mert soha nem volt kint a derekam,ami télen nagyon jól jött.

2011. aug. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jaj de buta vagyok! Én is így értettem, hogyha már nem tudjuk összegombolni a nadrágot illetve felhúzni a cipzárt... Csak az a baj, hogy nekem is folyton igazgatnom kell a nadrágot mert lecsúszik viszont "sajnos" már 6 hetesen el kellett kezdenem beszerezni ilyesmiket, mert kezdtek kényelmetlenek lenni az előtte 2 hónappal rám szabott nadrágok! Nagyon szépen köszönöm a választ!
2011. aug. 18. 12:58
 3/4 anonim ***** válasza:
elsőnek igaza van ezeket nem nadrágtartónak találták ki.Én imádtam vettem mindenféle szint és azt vettem fel ami ment a gatya szinéhez.Én nagyon vékony voltam így hamar kihíztam a nadrágjaimat.Aztán jöttek a terhes nacik de azok nagyon drágák így 2 volt memondom őszintén.egy hosszú meg egy halász farmer nadrág.Aztán mikor megláttam hogy végülis csípő gatyák csak hogy foglamazzam gumis anyag van bele varrva így vettem bandázst és olyan csípő nacikat ami a hasam alatt ment el így rá a bandázs és már menő is volt.Télen meg azért jó mert melegíti a hasadat:))de nyugodtan felveheted normális melegítőhöz is.Jó egészséget
2011. aug. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Nekem vagy elég sok kimondottan kismama nadrágom, de egyhangú lenne mindig csak azokat hordani. Így rendeltem 4-et a kedvenc színeimből. Picit megijedtem amikor feszült a csípőmnél (mondjuk csípőben amúgy is nagyon erős vagyok), hogy biztosan jó e a méret. Bár délután elmentem benne nagy bevásárlásra és észre sem vettem ezt a kis feszülést. Nekem minden nadrág (csípőnadrág és a rendes farmerok is) lecsúsznak kigombolva és kicipzározva így marad, hogy csinos vagyok, de igazgatom. Nagyon szépen köszönöm a Te válaszod is!
2011. aug. 18. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!