Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki Mohácson volt 4D-n megoszt...

Aki Mohácson volt 4D-n megosztaná velem a tapasztalatait?

Figyelt kérdés
Dr. Fatér Józsefnél aki volt. Esetleg képet mutattok? Milyen volt az UH? Jó minőségű képet, videót kaptatok? Hány hetesen voltatok? Minden érdekel!! Köszönöm mindenkinek!!
2011. szept. 23. 14:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én akartam menni mostanában, a doki közölte, hogy majd 20 hetes kor után menjek, mert most úgyse látna semmit(?).

Amúgy 15 hetes vagyok, és a baba nemére lettünk volna kiváncsiak.

Mindegy, megyünk Pécsre, vagy valahova.

Mondjuk ezzel nem válaszoltam a kérdésedre :)

2011. szept. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát én meg már 22 hetes vagyok és október 15. körül megyünk, csak kíváncsi vagyok a véleményekre:))
2011. szept. 23. 16:32
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


Szia!

A fenti képeket + még 2 képet és egy szuper DVD-t kaptam a mohácsi Dr. Fatér József rendelésén.

Azért mondja,hogy 24-28 hét között menjen a kismama,mert a baba ilyenkor már gyönyörű husis,de nem túl nagy és így nem lóg ki a képből!

A doki eszméletlenül jófej,precíz,kedves.A rendelő gyönyörű,könnyen meg is találtuk.

Szerintem jól jársz,ha oda mész 4D-re mert elég hosszú és pontos eredményeket ad,azonkívül nem csak egy babamozi,hanem genetikai uh.És olcsó is!

Boldog Babavárást!

39hkm

2011. szept. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi,ugyanazokat töltöttem fel!

[link]

2011. szept. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én tudom, hogy akkor a "legszebb" a baba, de én most lettem volna rá kíváncsi. Na mindegy, ez legyen a legnagyobb problémánk.
2011. szept. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor is megcsinálja neked a 4D-t ha most kéred,csak javaslat volt az Ő részéről,hogy később ducikábban lássátok!
2011. szept. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:)
2011. szept. 26. 08:27
 8/11 anonim válasza:
Mennyibe kerül ez az egész ha megkérdezhetem engem is érdekelne köszi előre is:)
2011. szept. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

10.000Ft:))

[link]

2011. szept. 27. 09:56
 10/11 anonim válasza:

Most olvasgattam a témában, és hozzászólnék, bár nyilván már régi a kérdés, így igazából azoknak írnám, akik úgy éreznek, mint az 1. hozzászóló: én teljesen megértem, ha (főleg 1. babánál) elveszi az ember kedvét a vizsgálattól, ha azt mondják, nem érdemes megcsináltatni a 20. hét előtt. Szerintem igenis érdemes, minket is volt, ahol lebeszéltek, de aztán Pécsen megcsináltattuk a 12. héten, és nagyon szuper és aranyos képeket kaptunk - nem csak a husis baba látványa szép élmény! És a 12.héten megmondták már a nemét is, nagyon aranyosak voltak.

(Mohácsra még csak most fontolgatjuk, hogy menjünk, így az ottaniról nem tudok még véleményt írni.)

2015. ápr. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!