Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel lehet előcsalogatni a...

Mivel lehet előcsalogatni a pocaklakót?

Figyelt kérdés

Már kb. egy hete érezgetem a kisebb rugdosásokat, de még nem valami gyakori. Gondolom gyűjti az erőt. =) Arra lennék kíváncsi hogy van e esetleg valami praktika amire jobban beindul a mocorgás?

16 hetes kismami


2009. ápr. 15. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Miért akarod? Hagyd, hogy úgy fejlődjön, mozogjon ahogy neki jó. Csak azért, hogy te érezhessd, azért ne zavard meg a nyugalmát.
2009. ápr. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem addig örülj, amíg nem a mocorgásra kelsz éjszaka! :o)

Nekem elég hamar beindult, kb egy hét alatt. Addig meg hanyatt fekve tudod legjobban élvezni szerintem.

Minden jót nektek

31 hetes

2009. ápr. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak szeretném már hogy apa is elcsípje.
2009. ápr. 15. 11:01
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem érzed, mert még kicsi a baba és nem olyan erőteljesek a mozdulatai! Ez ilyenkor normális. Én pl csak a 20. héten éreztem először magzatmozgást, eleinte csak finom kis mozdulatokat, majd hétről hétre egyre erősebben. Most 27 hetes vagyok és már nagyon érezhető, ha virgonc, főleg az édességre indul be mindig a kisfiam:)!
2009. ápr. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor nstre mentem mindenki evett elötte mert arra esküdtek hogy attól elkezd mozogni.Próbáld ki lehet hogy nálad is egy kis kaja után mocorogni kezd.
2009. ápr. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk apa kb. 1 hónappal később érezte, mint én. Kívülről nem olyan észlelni a mozgásokat, mert te belülről is érzed. De hidd el 2 hét múlva sokksl erősebb lesz.
2009. ápr. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én 17 hetesen éreztem elöször és kb 1-2 hét után már apuka is érezte:D

36 hetes kismama

2009. ápr. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!