Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mensi előőtt 2-3 nappal...

Mensi előőtt 2-3 nappal milyen tünetek lehetségesek? Ti hogy voltatok? Észre vettétek a pocaklakót a mensi előtt?

Figyelt kérdés
2009. okt. 26. 08:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én így utólag azt mondom h tudhattam volna,viszont nálunk úgy volt ez az egész,hogy akartuk a babát,de azt mondták kb fél évig ne nagyon reménykedjünk!(méhszájseb lefagyasztás volt előtte 3 hónappal)Viszont első próbálkozós hónapban sikerült!

Szóval a mensi előtti héten,állandóan pisilni jártam,a bal cicim szemmel láthatóan nagyobb lett,már akkor sokkal érzékenyebb (sírósabb :(() voltam!Sokkal jobban igényeltem a párom törődését,más színű lett a mellbimbóm!

Hát nálunk ezek jelentkeztek,de én még ebből sem gondoltam,csak akkor mikor már egy napot késett(mindig pontos volt órára)így csak 4 nap múlva lett a teszt pozitív!

Üdv 34 hetes km

Drukkolok!Majd ide jelezhetnéd mi lett az eredmény:))))

2009. okt. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én semmit nem éreztem. De amikor nem jött meg időre, tudtam, hogy baba van. Azóta már 5 hónapos a kicsilány:)
2009. okt. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Így utólag belegondolva, nagyon nagyon fáradt voltam. De ezt akkor arra fogtam, hogy sok a munka, sok a front...

Amikor nem jött meg időben, már sejtettem, de csak 3 nap múlva tudtam tesztelni, mert egyszerűen időm nem volt elmenni egy patikába (rengeteget dolgoztam).

Meg is voltam lepődve, mert esküvő után első próbálkozásra sikerült (nászéjszakás baba), azt hittem, legalább fél év lesz, mire terhes leszek. Hát nem :)

2009. okt. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is elsőre összejött,nászéjszakás baba.Én szinte rögtön tudtam,éreztem a beágyazódást is-pici vérzés,pici görcs-aztán éjszaka 3-4szer pisilni jártam legalább,melleim fájtak,feszültek de valahogy másképp,mint menzesz elött..alig tudtam hason feküdni.

És ami a legfeltünőbb volt-nekem-hogy nagyon fáradt voltam délutánonként,fél öt felé le kellett feküdnőm egy órára-nekem ez volt a leggyanúsabb.

Remélem nálatok is ez a helyzet,sok sikert.

18h.km

2009. okt. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia ! Nekem szúrkált a pocakom, a petefészkem, de nagyon, csak ennyi jele volt, aztán nem jött meg és 5 napra rá poz lett a teszt!!!
2009. okt. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem szedulessel, faradtsaggal es farkasetvaggyal kezdodott es a petefeszkem sajgott nagyon.
2009. okt. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
teszt, ami + lett, ezen kívül semmi tünet nem volt, az kb a 6-7.héten jelentkezett.
2009. okt. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2009. okt. 26. 20:34
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmit nem vettem észre,csak sűrűbben jártam pisilni,azt hittem felfáztam!Olyan 6.-7. héttől kezdődtek a tünetek:mellbimbó fájás,hányinger,undor cogotől,kávétól stb.,de addigra már biztosított két teszt,hogy terhes vagyok!
2009. okt. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előző vok:cigitől:)
2009. okt. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!