Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már pár hetes erhesség alatt...

Már pár hetes erhesség alatt is megnö a hüvelyváladék?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:
igen! Simán megnőhet nekem mindegyik terhességemet kísérte ez a tünet. Volt hogy rendszeresen tisztasági betétet kellett használnom, mert annyi volt. most is kezdődik :) (4 hetes kismami)
2011. aug. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges. Nekem mindhárom terhességem elején annyi váladék volt, hogy a tisztasági betét sem volt elég, rendes betétet kellett használnom!
2011. aug. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az utolsó terhességem 5. hetéig nem volt semmi folyás,majd az 5. hét első napjaiban elkezdődött. Azóta is tart.


Üdv:2gyerkőcös,36hkm.

2011. aug. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálam is több lett már a legeleljén!
2011. aug. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem tapasztaltam több hüvelyváladékot, tisztasági betétre sincs szükségem.
2011. aug. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Anikó1985 ***** válasza:
Én 11. héten tartok és nincs sok folyásom, kicsit talán több van mint volt, de betétet semmiféle képen nem kell használnom. Szerintem ez is egyéntől függ.
2011. aug. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 9 hetes vagyok és előtte mindig volt folyásom. Most mióta kismama vagyok egyálltlán nincsen. Nem kell tisztasági sem.
2011. aug. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A nem várt környékén mind két terhességemnél tökre száraz voltam. A 6-7. hét környékén lett több, de annál sem kellett tisztasági betét.

Szerintem ez emberfüggő.

2011. aug. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a legelső héttől volt és van azóta is folyásom, de ez ilyenkor teljesen normális, ne aggógj! A tisztasági betét elég nekem, de az mondjuk kell mindig! 31 hetes km
2011. aug. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!