Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aggódnom kellene? Miét vagyok...

Aggódnom kellene? Miét vagyok pont most ilyen?

Figyelt kérdés
11 hetes vagyok, ezidág kiegyensúlyozott, nem ideges, boldog voltam, pedig az elso terhességemnél az elejétol nagyon érzékeny és hamar kiakados idegzsák voltam, most pedig a második babámnál nem, csak az utobbi 1-2 napban lettem olyan hogy egyszer akkorákat nevetek hogy a konnyeim is kicsordulnak, másnap meg mindig el kap a sírás egyhúzomban, kiakadok hamar, túl aggodom magam, alig eszem, tisztára mint aki depresszios, magamba roskadok és jonnek a negativ gondolatok.a férjem nem bír a viselkedésemen, hangulatingadozásaimon kiigazodni, aztán megvigasztal, ki sírom magamat és mosolyt csal az arcomra, és újbol kiderulok.
2011. aug. 19. 14:00
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
magamra sem ismerek, szeszélyes lettem, változo mint az idojárás,probálok uralkodni magamon, de aggodom a picim miatt hogy jol e van, és ártok e neki ha sokat sirok, bánatos vagyok
2011. aug. 19. 14:04
 2/11 anonim ***** válasza:
A terhesség ilyen. És abból sincs két egyforma. Én az első babával voltam idegbeteg, most a másodikkal már sokkal jobban viselem a hangulatingadozásokat. Kitartás és türelem, nem sokára itt a nyugisabb második harmad!
2011. aug. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de nem lessz baja ababának?tudom hogy nem tesz jot, de ezt nem idegnek mondannám, inkább depresszionak, nincsenek duhkitoréseim, vagy olyan gyomoridegem, mintha csomo volna a gyomromban és szét dob az ideg, kislányommal ilyen volta, itt inkább amolyan sírdogálos, bánkodos, az orom váltakozik a zokogással. és koszonom a választ
2011. aug. 19. 14:15
 4/11 A kérdező kommentje:
kedves válaszolo, és milyen nemuek lettek a gyermekeid?csak ugy kiváncsiságbol,amikor idegbeteg voltam kislányt vártam:)persze tudom hogy nem a neme határozza meg, csak érdekel, koszonom
2011. aug. 19. 14:18
 5/11 A kérdező kommentje:
és még a rosszullétjeim is visszatértek, ismét émelygek,pedi már mikor jo volt a kozérzetem 3-4 napra abba maradt, orultem is és puff, kész hullámvolgy
2011. aug. 19. 14:24
 6/11 anonim ***** válasza:

Azok a fránya hormonok :)Nyugi ez teljesen természetes.


Képes voltam a merci csoki reklámján bőgni, mint a záporeső... (fiúkat vártam)

2011. aug. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
én is ilyen vagyok most,bármin meghatodom és elsírom magam
2011. aug. 19. 14:32
 8/11 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok. Az "idegbajos" terhességből kislány lett, aki nagyon nyugodt és kedves baba. Szóval ne aggódj, ettől nem lesz lelki nyomorék a pici, hogy neked időnként világvége hangulatod van! Most még nem tudni, hogy fiú lesz vagy lány, még nagyon az elején vagyunk (11 hét), de tisztán emlékszem, hogy első körben ilyenkor már majd felrobbant a fejem és utáltam mindenkit :). Lehet ezúttal kisfiad lesz :) bár olyat is hallottam 2 kislány anyukájától, hogy nagyon más volt mindkét babájával a terhesség.

A rosszullét miatt se aggódj, nekem is hol előjön, hol elmúlik napokra. Talán a pihenés enyhíti, általában nekem akkor rosszabb, ha sokat dolgozok, rohangálok.

2011. aug. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ezek csak a hormonok! A babának ettől nem lesz baja,ne aggódj!

A lányaimmal nem volt semmi bajom- egyébként is hamar elbőgtem magam bizonyos élet helyzetekben,meg néha a filmeken,a hangulatom változott,hol magamba volta roskadva,hol mindenen kacagtam- az én párom cseppet sem értette! kiakadt,hogy miért!!!???-de ennyi.

Most...HÚ! A piros pöttyös reklám megrígat,olyan szép a zenéje,meg a filmek javán sírok!! Ha a párom nem akkor jön,amikorra mondja,hanem fél órát késik,már bevágom a durcát. Nem direkt csinálom! De ez van.Sokszor vagyok magamba roskadva,hogy "olyan egyedül vagyok,csak a 2 lányom van..." tiszta depi! Aztán este meg eszembe jut valami hülyeség- pl a párom a minap mesélte az egyik munkáját.én meg elkezdtem röhögni,de mit aki tablettázott!!-mert eszembe jutott bátyám,amikor meséltem Neki,hogy a munkahelyemen mit csinálok,és Ő végig: ühüm.ja.tényleg? Mint aki érti,de lövése sem volt mit mondok.

A párom kiakadt teljesen! Így vissza gondolva én is :-D

(Nem tudom most kit várunk,de most néha besokallok magamtól!- a lányoknál ennyire nem voltam "magam" )


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!


Üdv:2gyerkőcös,36hkm

2011. aug. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Anikó1985 ***** válasza:
Nekem az első babám és még nem tudom a nemét. De először nagyon idegbeteg voltam és csapkodtam a munkahelyemen a kolléganőmet tisztára kiborítottam. Aztán sírni kezdtem, hogy mekkora hülye vagyok és aztán meg azt nem bírtam abba hagyni. Most éppen ott tartok, hogy mindenki ellenem van :) Tiszta vicc az egész! Nem gondoltam, hogy a terhesség ilyen nehéz érzelmileg! De szerintem ezen mindenki átesik és ettől a babának nem lehet baja. Bár a stresszes helyzeteket mindenféle képen kerüljük.
2011. aug. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!