Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdett el nőni úgy...

Mikor kezdett el nőni úgy igazán a pocitok?

Figyelt kérdés
22 hetes vgayok, és még alig látszik. A babát is alig érzem, csak ritkán. Mikor kezd el úgy hirtelen nöni?
2009. ápr. 15. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem 23. héttől vehető igazán észre, de még most sem olyan nagy.

25 hetes km

2009. ápr. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek máshogy, ez alakati késdés.Nekem 13 hetesen ekezdett már nőni...de olyan 16-18hetesen már egyre jobban látszott.Babát egyértelműen 22hét felé éreztem.
2009. ápr. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez az alkatodtól is függ.Nekem pl már 18 hetesen is látszott mindhárom terhességemnél,de van akinek picike a legvégén is,ne keseredj el ha nem gömbölyödsz ezerrel,van ám mikor kényelmetlen már a nagy pocak...én már csak tudom...:)
2009. ápr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt már én is nagyon várom! Nem vagyok gebe (dagi sem), lehet hogy ez is az oka. Eddig még nem híztam és kb. 1 hete látszik vmi kis poci. Persze nagyon büszkén "viselem" és már nagyon várom, hogy igazi kismamis pocim legyen! Ilyenkor a barátnők mindig azt mondják, hogy visszasírom még a pici pocit! Hát nem tudom...

Drágámat majd' minden nap érzem, de főleg kaja után és este hanyatt fekve.

Amúgy hogy válaszoljak a kérdésedre, sztem nem hirtelen fog nőni...

Kellemes Babavárást!

20+3 kismami

2009. ápr. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 20. hét körül látszott már egyértelműen, hogy nem csak kövér vagyok...:)
2009. ápr. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Mikor a kisfiammal voltam terhes 7 hónaposan épp csak egy kis dudor látszódott oldalról. Úgyhogy sokan el se akarták hinni, hogy tényleg terhes vagyok. Aztán az utolsó másfél hónapban kezdett el nőni úgy igazán a pocakom.

Most a 15. hétnél tartok és már látszik oldalról.

Alapvetően alkati dolog is, de főleg attól függ, hogy a méhfalon hol tapadt meg a lepény. Az 1. terhességemnél a méh hátulsó falán tapadt meg és mivel 180 cm magas is vagyok ráaadásul, tovább elfért "odabent" a kis picúr. Most az elülső méhfalon tapadt meg, ezért is látszódik már most a pocak.

2009. ápr. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!