Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második babával mikor kezdett...

Második babával mikor kezdett nőni a pocitok látványosan? Tényleg előbb megmozdult, mint az első?

Figyelt kérdés
Mikortól nem tudtátok begombolni a nacitokat?
2010. jan. 20. 08:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem az első babánál csak a 16hét után kezdett nőni a pocakom, meg a súlyom is. Most a másodiknál, már 10 hetesen nőttem :) 12 hetesen már nagyon kényelmetlenek voltak a nadrágjaim, inkább kismamanacit, vagy melegítőt hortam.
2010. jan. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jóval előbb megmozdult, az első babám a 18. héten (igaz, hogy ő akkor már határozottan rúgott), a második babát a 14. héten éreztem először.

A pocaknövekedés nekem egyik terhességnél sem látványos, mivel magas és vékony vagyok. Hamarabb kezdett nőni a másodikkal, de sok kismamához képest még így is későn. Az első babámmal a 25. hétig vígan a saját csípőnadrágjaimat hordtam, most a második babával húsz hetesen volt rajtam először terhesnadrág, de még nem volt túl kényelmes (én inkább szoknyás, harisnyás típus vagyok, amíg lehetett legging-et hordtam, kerültem a nadrágokat). Szóval így a begombolós kérdésre nem is tudok válaszolni, mert májusban estem teherbe és összesen egyszer akartam felvenni nem-terhes nadrágot, amikor 17 hetes voltam. Akkor még simán be tudtam gombolni, csak nem volt már kényelmes. Nemtom meddig lett volna még jó, ha erőltetem a hordását.

2010. jan. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!