Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes vagyok. Eddig 3,5kg-o...

18 hetes vagyok. Eddig 3,5kg-ot híztam. Diétáznom kellene?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 15. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nem.Nem kérdezted a védőnődet vagy az orvosodat?Ők biztos látják a súlyod és szóltak volna ha gond lenne.Ez még nem olyan sok, hogy diétára fogjanak.Elképzelhető ha bejön a nagy meleg akkor nem lesz étvágyad és akkor jól jön majd az a pár kiló.

Boldog babavárást kívánok!

23 hetes

2009. ápr. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem ez igy tökéletes.Minden hónapban 1kg a megengedett a könyv szerint,de mindenkinél más.Alkati kérdés szerintem!Jó egészséget!
2009. ápr. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell diétáznod, egyáltalán nem sok a 3,5kg.
2009. ápr. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Áááááá! nehogy diétázz! Én is kb ennyinél jártam. Most vagyok plusz 8-9 kilónál és 33 hetesen. Nem tudhatod, hogy később mennyit szedsz majd fel. Van aki az elején hízik többet, van aki a vége fele! Egyél rendesen. Sok gyümi, zöldség! Azért élvezd is a terhességet! :)
2009. ápr. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!