Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikorra varhato a szules?

Mikorra varhato a szules?

Figyelt kérdés
A mensi szerint okt.21 es Uh szerint okt.9, ilyenkor melyik szerint szamitsak?
2011. aug. 20. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Az Uh valószínűleg a baba mérete alapján jósolt. Én a mensire számolnék inkább.
2011. aug. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ÉN is a menzire szavazok, főleg ha szabályos volt a ciklusod. Meg hallgass az ösztöneidre. Én tudtam a lányommal, hogy előbb fog születni, pedig az uh szerinte 1 héttel le volt maradva mindig. 11 nappal előbb lett.
2011. aug. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
annyian kérdezik és soha nem értem :) ha babád nagyon egy picit mind a nagykönyv szerinti akkor előbb estél teherbe? ne már, van aki 4 kilóval születik, van aki 2 kilóval, de ez nem jelenti, hogy 1 hónappal előbb vagy később volt az aktus idő közben :D
2011. aug. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*babád nagyobb
2011. aug. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem mensi szerint május 7,Uh szerint május 22 lett volna, és május 9-én szültem.Ahogy ezt sejtettem is már az elején hogy a korábbi lesz a jó időpont.:-)
2011. aug. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!