Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan hely, ahova be...

Van olyan hely, ahova be lehet jelentkezni csak ultrahangra? Mert nekem 6 hét múlva kell mennem legközelebb. És addig meg esz a fene, hogy van-e szívhang vagy nincs a kicsinek.

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Ultrahangra a doki küld. Mennyi idős vagy?
2011. aug. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol laksz, de szerintem keress egy magànorvost, hìvd föl és jelentkezz be. Ha ott vagy, mondd azt, hogy szabin van az orvosod, vagy mondd az igazat. Neki majdnem mindegy mièrt fizetsz. Oldd meg ügyesen!
2011. aug. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

6 hetes vagyok.

De nem vagyok ugye köteles utána a magán dokihoz járni?

2011. aug. 21. 12:15
 4/8 anonim ***** válasza:
köteles nem vagy, persze, hogy nem. Tényleg furcsa ilyen korai terhességnél, hogy kimarad a 9 hét körüli. Én 5 hetesen voltam előszőr, aztán 4 hetente jártam. A doki minden hónapban csinált, mert volt a rendelőjéban uh.
2011. aug. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

menj el szonográfushoz.

írd be a googleba, hogy 3-4D ultahang és a városodat ahol laksz.

ez nem magánorvos, csak uh-t csinál. egyébként a 7-8. héten kötelező uh, mint a 12., 18. ezzel állapítják meg a terhesség pontos idejét, máskor már nem tudják, csak ebben az időben. én a helyedben orvost váltanék már most.

2011. aug. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

A szonográfus Győrfy Mátyás. Én 4 alkalommal voltam nála az egész terhesség alatt, és meg voltam vele elégedve. Sima uh 7000 volt, azt hiszem, 4D 10-12e (DVD-vel és fényképpel együtt), de az elején az még úgyis fölösleges.

És azt hiszem a babanet.hu-n valahol lehet regisztrálni, ami a 4D-ből egyszeri, 1000 forintos kedvezményre jogosít.

2011. aug. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mikor voltam orvosnál, akkor 4 hét múlvára kaptam időpontot.(Akkor leszek 9 hetes)De ultrahangra csak október elejére.( Akkor meg már 13 hetes leszek) Vagy az orvos akkor is küld ultrahangra? De akkor miért adtak októberre időpontot?
2011. aug. 21. 18:39
 8/8 anonim ***** válasza:

lehet, hogy az orvosnak van UH-ja de elküld külön szonográfushoz, nem?


mindenesetre ez a 13. heti is forcsa, a 12. héten kell menni, pont akkor, ez egy vizsgálatsorozat része ami akkor pontos ha akkor csinálják. aztán lesz a 18. héten is, és vérvétel, arra már nem emlékszem mikor, talán az is a 12. héten.


járjál ezeknek utána és ha az orvos nem hajlandó elvégezni a munkáját, keress másikat. és legyél határozott és akaratos, már nem rólad van szó, menni fog :)

2011. aug. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!