Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes kismama vagyok, ma...

8 hetes kismama vagyok, ma egyáltalán nincs hányingerem, ez ugye nem jelent bajt? Panaszom nincs! Nagyon rossz ez az időszak, hogy legközelebb csak 12 hetesen kell mennem ultrahangra! Ezt hogy bírtátok ki?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én először 6 hetesen voltam ultrahangon és utána a 12 hetesig 2 hetente kellett mennem. Mostmár csak a 18 hetesre kell mennem másfél hét múlva. Már nagyon várom, hátha már megtudom a nemét. Igaz, hogy mindegy fiú-e vagy lány, szeretni fogjuk, csak hát a kíváncsiság...

Én 3szor voltam rosszul az első 12 hétben, de ez mindenkinél változó. Van, akinél egyáltalán nincs hányinger, van, aki meg végig rosszul van. Ez egyén függő. De biztos nincs gond. Nyugi, mert az idegeskedés se neked, se a babának nem tesz jót.

Minden rendben lesz, és a 12 hetesen boldog leszel, hogy láthatod. Nekem nagyon aranyos volt, ficánkolt, és a kezével állandóan kapálózott. Az ultrahangot végző nő alig tudta "elkapni", annyira aktív volt.

Boldog babavárást!


17hetes

2009. ápr. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 9+2 hetes vagyok.Hatodik hét óta minden nap hánytam.Másfél héttel ezelőtt teljesen elmúnt minden tünetem.Mivel meg voltam róla győződve hogy valami baj van (volt már két vetélésem) elmentem orvoshoz.Miután már 3-4 napja semmi tünet nem volt.Gyönyörűen dobogott a szíve,másnap megint rókáztam :D És azóta is minden nap.
2009. ápr. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne izgul, nekem semmi tünetem nem volt, talán 2x voltam rosszul úgy, hogy hánytam.

Mindenkinél más, örülj, hogy ilyen jól viseled!

Az idő pedig gyorsabban megy majd, mint gondolnád!

Boldog babavárást!

2009. ápr. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Attól, hogy egy-két napig semmi tüneted sincs, utána jöhetnek olyan napok, hoyg csak na. Nekem is így volt. 5. héten kezdődött a "cirkusz", és úgy a 8. hétig elviselhető volt. A 9-10. héten viszont veszett rosszul voltam, a 11. héten újra enyhülés jött, de még most is vannak napok, hogy estére megint csak hányingerem van. Most járok a 15. hét közepén. Szerintem ha nagyon kíváncsi vagy elmehetsz uh-ra. Nem tudom hol laksz, de biztos van vmi kórház vagy klinika a közelben. Amúgy ez végig így lesz. Ha túl leszel a 12 hetesen, akkor legközelebb csak a 18. hetire mehetsz, ami 6 hét és így tovább. Én is sűríteném az uh-k számát ha lehetőségem lenne rá. :-)
2009. ápr. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!