Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Védőnöm sehova nem tud adni...

Védőnöm sehova nem tud adni beutalót, se vérvétel, se vizelet. Szívhangot se néz soha. Nem is nagyon találkozunk. Mindent a dr intéz. Normális az ilyen védőnő?

Figyelt kérdés
2008. márc. 6. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A beutalókat nekem is mindig a doki adja. A védőnő csak beír a kiskönyvbe és max. megkérdezi, hogy vagyok, stb. Szívhangot viszont lehet nála hallgatni! Szerintem védőnője válogatja, hogy melyik milyen.
2008. márc. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

jaaa, nekem. Ha elmegyek hozzá, rendszerint én beszélek... Csakhogy beszéljünk. Egyébként vérnyomás, testúly, hasátmérőt mér, és ennyivel volt ennyi. Se szívhang...semmi, az égegyeadta világon. Háromszor voltam nála, még egyszer elmegyek, h meglegyen a 4 és befejeztem vele. Majd jön a gyerekorvos a babácskához, és elmond ő mindent, és persze anyukám, és TI itt :)

üdv:

34 hetes kismami

2008. márc. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a Péterfy kórházba járok és saját körzeti védőnömön kívül a fogadott dokim miatt még oda is kell mennem beutalóért.Tehát ha úgy vesszük, akkor van egy védőnő aki eddig 1szer látott, akkor marha sokat beszélt és azt mondta szívhangot majd a 20. hét után hallgatunk csak, és van a másik akihez a beutalóért kell mennem.De ez azért van mert a kórházba van az orvosom.Nekem a doki nem sok beutalót adott csak a nyaki redőre.Amúgy kérdezz inkább többet, nekem be nem áll a szám mindig tele vagyok kérdésekkel sokszor meg is mosolyognak de inkább, minthopgy kimaradjon az infó.

Boldog babavárást.

17 hetes kismami

2008. márc. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A védőnő nem adhat beutalót,csak az orvos.Szívhangot kell néznie,de nem az elejétől.Az enyém már kétszer volt lakáson,csodálkoztam is.
2008. márc. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

Nálunk a védőnők súlyt meg vérnyomást mérnek, kérik havonta a vizeletet amit ott rögtön megvizsgálnak. Kiállítja az összes beutalót amit kérsz, ő adta a papírt az apaságihoz is. Ezután be kell menni egy állandóan ott levő orvoshoz aki leellenőrzi az eredményeket. A vérvétel meg a ctg is itt van helyben. Nekem hasátmérőt meg magzati szívhangot még egyszer sem néztek.

Szóval ahány város annyiféleképp működik ez az egész. Van ahol szinte úgy érzed nem is foglalkoznak veled, máshol meg agyadra megy az a sok vizsgálat.

Üdv.:32 hetes kismama

2008. márc. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én védőnőm vérnyomást és súlyt mér. Magyjából ennyi. 34 hetes vagyok, még egy szívhanghallgatás, vagy vizeletvizsgálat, vagy egyéb semmi. Ez tuti nem normális.
2008. márc. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!