Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Savas és véres hányás normális...

Savas és véres hányás normális ilyenkor?

Figyelt kérdés
bocsi a megfogalmazásért de valahogy meg kell kérdeznem. ma reggel takarítás után rohantam a wc-re és átlátszòt(gondolom sav mert sokat ég a gyomrom) aztàn egy kevés vér is kijött. Nagy erőlködésbe még a pocim is megfájdult.Biztos a babám is érezte szegény. Nem árt? normális ez ilyenkor?(legutoljára félidősen hánytam ugyanígy savat és vért is:.Lehet hogy visszajönnek a rosszullétek? 34h km
2011. aug. 22. 06:23
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Remélem csak viccelsz, de komolyan. A savas még oké, bár a tùl sok savval sem kellene hànyásig jutni. De a vères?? Menj orvoshoz, lehet gyomorfekèly, nyelôcsô fekèly, sôt akàr ezek rosszindulatù elvàltozàsai. De ez biztos nem minden elôzmèny nèlküli, fôleg hogy ìrtad, hogy màr volt ilyen. Felelôtlen vagy, fôleg kismamakènt, de amùgy is. Ne haragudj, de a babàdat remèlem idôben orvoshoz viszed majd. Lehet lepontozni....
2011. aug. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A sok sav valamit szétmart, az vérzik. Sürgősen menj orvoshoz.
2011. aug. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De mint írtam már volt ilyen a terhesség elején és akkor is sok kismama azt mondta hogy nyelőcsövet szétmarta a sav és igyak mézes teát vagy mit. Ezzel orvoshoz kellene mennem?
2011. aug. 22. 10:21
 4/5 tropifrutti válasza:
52%

Szia, kedves kérdező!


Én 2 hétig hánytam vért, valószínűleg egy picit megrepedt a nyelőcső. Ha csak kevés, és élénk piros színű, nincs ok aggodalomra, sajnos ez is lehet a terhesség egyik kellemetlen velejárója.

Ha úgy gondolod, keresd meg a háziorvosod, bár az enyém nem tulajdonított neki jelentőséget, B6 vitamint javasolt, hogy csökkenjen a hányinger.

2011. aug. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Belgyógyászhoz kell menni vele, mert a véres hányás nem normális jelenség. Lehet, hogy "csak" kezdődő gyomorfekélyed van, ha igen, jobb nem megvárni, hogy súlyosabb legyen, egy kialakult gyomorfekély ugyanis az egész életed át elkísér...

Nem ijesztegetni szeretnélek, de a helyedben sürgősen keresnék egy szakorvost.

2011. aug. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!