Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lassan 6 hkm vagyok, egyenlőre...

Lassan 6 hkm vagyok, egyenlőre tünetmentes, csak a melleim nőttek 2x-sére, semmi folyás, ételektől sem vagyok rosszul. Ez ilyenkor még normális?

Figyelt kérdés
ritkán kap el hirtelen émelygés,enyhe szédülés,de csak pár másodpercig.
2011. aug. 17. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!Gratulálok,szinte egyidös kismamik vagyunk! :)

Örülj a melleidnek!Sajnos nekem még semmi növekedés,émelygés is csak nagyon ritkán.Mikor a fiammal voltam terhes,ugyanez volt,mint Neked.

Szerintem mindenki más,van,akinek már minden lehetö tünete van.Örülj,hogy Te jól vagy!Lehet,megúszod,lehet,jönni fog még a kellemetlen rész is.

Boldog babavárást!

2011. aug. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Persze. Egyáltalán nem kell mindenkinek rókázni :) Viszont fáradékonyságra számíthatsz, az sokkal jellemzőbb tünet az első trimeszterben.
2011. aug. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Elös vagyok,

tééényleg...el is "felejtettem",hogy mindig álmos vagyok.. :D

2011. aug. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
elsö... ;)
2011. aug. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét esetben a 7-8. hétben jelentkeztek a tünetek. Lehet nálad is később jön vmi.
2011. aug. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm,aranyosak vagytok:)most per pillanat még "pörgésbe" vagyok,5 napja vagyok itthon,de nem igazán pihentem,mindig azt érzem tennem kell valamit,persze ami nem megterhelő,nem emelgetek meg hasonlók.könnyen fáradok az igaz,de ez inkább a múlt hétre volt jellemző.
2011. aug. 17. 20:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 10.héten kezdődött és a 16.hétig tartott a rosszullét.Napi 2-szer hánytam.Te talán szerencsésebb leszel és megúszod.
2011. aug. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia én most vagyok a hatodik héten én inkább szédülök fáradt vagyok és álmos hányingerem van de reggel inkább.

Még nem hánytam soha hála Istennek remélem így marad.Ez egyénfüggő van olyan ismerősöm akinek semmi baja nem volt végig:-)


Boldog babavárást!

2011. aug. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem a 7.-8. hét környékén jöttek a tünetek, előtte nekem sem volt semmi bajom, el sem hittem kb. hogy terhes vagyok.

A HCG szinted a 9-10. héten a legmagasabb, utána folyamatosan csökken, persze jelen van a terhességed végéig, és még szülés után is egy ideig. Szóval szerintem ha a 12. hétig tényleg nincs nagyon semmi tüneted, talán megúsztad.

De van akinél meg csak utána jelentkeznek!

Boldog babavárást!

2011. aug. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem normális!-szerencsés!!!

Nekem is csak a mellemen látszódott a babavárás :-)

Egyszer volt hatalmas fejfájásom, de semmi egyéb tünet a mai napig sem.

Élvezd a babavárást, ez a világon a legjobb érzés!

24hkm

2012. máj. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!