Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha már nyitva van a külső...

Ha már nyitva van a külső méhszáj, hamarosan szülök vagy ennek nincs jelentőssége? 36 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Kismamája válogatja. Én veszélyeztetett terhes voltam, a 34. héttől 3 ujjnyira nyitva volt a méhszájam (másnak ez több órás vajúdás...) Aztán a kiírt idő után szültem.

Figyelj oda magadra, mert így "nyitva" könnyebben fertőződhetsz, amitől beindulhat a szülés. A gyereknek az a legbiztosabb, ha 40. héten születik, úgyhogy vigyázz még rá egy kicsit!

2009. ápr. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak megerősíthetem az előttem szólót. Teljesen egyetértek. Messzemenő következtetés nem vonható le a szülés várható idejére, már ebben a terhességi korban a külső méhszáj sokaknak nyitott. Az még semmi.....
2009. ápr. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a 28. héttől nyitva volt, igaz, a 4. babával. A doki szerint ez ilyenkor már teljesen természetes volt, hiszen a záróizmok már nem olyan erősek. A 39. héten szültem.
2009. ápr. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!