Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi van akkor, ha pl. zuhanyzás...

Mi van akkor, ha pl. zuhanyzás közben folyik el a magzatvíz?

Figyelt kérdés

32 hetes terhes vagyok és egyre többet gondolok a szülésre (első gyerek természetesen :)) Ma reggel zuhanyzás közben az jutott eszembe, hogy ha zuhanyzás közben folyna el a magzatvíz, azt észrevenném-e? És lehet-e abból baj, hogy elfolyt, de nem tudok róla?

Remélem van, aki nálam okosabb ebben a témában :)


2011. aug. 23. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
ha szivárog, akkor is érzed, hogy valami folyik ki (nekem így volt az elsőnél), ha pedig alul reped meg a burok és úgy folyik el a víz, akkor semmivel össze nem téveszthető jelenséget tapasztalsz. Nyugi, így is, úgy is észre fogod venni. Amikor nekem elkezdett szivárogni, akkor nem voltam benne biztos, hogy magzatvíz és nem bővebb folyás, de 10 perccel később, megint jött egy adag és akkor már tudtam, hogy lassan indulhatunk.
2011. aug. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

Hát ezzel én is igy voltam és mindenki azt mondta, hogy azt érezni fogod ha az elfolyik... nem hittem. Aztán amikor szivárogni kezdett , még csak nem is folyni, csak szivárogni kezdett mentem be a dokihoz, hogy szivárog a magzatviz.. erre ő állitotta, hogy nem lehet, hisz most vizsgált fél órája. Szinte rá kellett beszélnem hogy nézze meg.. és tényleg az volt.

Azóta tudom, hogy igaz az, hogy TUDNI FOGOD!!

Szoval szerintem ne aggodj rajta, mert tuti észre fogod venni.

2011. aug. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Nekem a magzatvíz órákig folyt, nem is kis mennyiségben. Egy zuhanyzás meg csak nem tart olyan sokáig. :)

Ha csak szivárog és bármi gyanúd van, akkor beszélj a dokiddal. De ha ténylegesen elfolyik, akkor azt nem lehet összekeverni semmivel. Mintha pisilnél, csak éppen nem tudod visszatartani. Meleg lötyi folyik belőled, kontrollálhatatlanul.

2011. aug. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát, remélem is, hogy észre fogom venni. :) Csak azért gondoltam, mert zuhanyzás közben a víz is meleg és ha nem szivárogva indul, hanem csak úgy egyszerre, akkor nem biztos, hogy feltűnik.

Mivel ez úgy tudom nem jár görccsel, ilyesmivel és még szine, szaga sincs...

Köszi azért a válaszokat!

2011. aug. 23. 14:52
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szivárog, akkor nem csak a zuhany alatt fog, hanem később is, ha kiszálltál. Akkor már biztos észreveszed. Ha meg egybe elfolyik, azt a zuhany alatt is észreveszed, mert nagy mennyiség.
2011. aug. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!