Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 éves nő vagyok. Nagyon...

24 éves nő vagyok. Nagyon szeretnék egy kislányt. Az időszakot, hogy kislány gyermekkel legyek terhes ki lehet e valahogyan számolni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 10:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem! Ha ilyen könnyű lenne, akkor mindenkinek olyan nemű gyereke lenne, amilyet akar!
2011. szept. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
én mégis valahol már hallottam ilyesmiről.
2011. szept. 5. 10:45
 3/22 anonim ***** válasza:

Vannak rá népi praktikák...van aki hisz benne, van aki nem. Ha gondolod egy próbát megér, de azért ne legyél benne nagyon biztos.

A www.ciklus.hu-n van ilyen fiú-lány kalkulátor. Nekem véletlenül bejött, bár csak utólag néztem meg, nem eszerint voltunk együtt :-)

2011. szept. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
köszi
2011. szept. 5. 10:48
 5/22 anonim ***** válasza:

Ha pontosan tudod,hogy mikor van peteérésed,akkor azt a napot ki kell hagynod,és inkább előtte 2-3 nappal kell akcióba lendülni.

Sok sikert.

2011. szept. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
és mikor van peteérés pontosan hogy keell számolni?
2011. szept. 5. 11:03
 7/22 anonim ***** válasza:

Mi csak peteérés előtt voltunk együtt, és kislányunk lett. Persze nincs garancia erre, így azért ne éld bele magad, de persze egy próbát megér, és akkor is örülj ha fiad lesz.


Egy két tanács:

A férfiak két féle spermiummal rendelkeznek: az egyik X kromoszómát hordoz, a másik Y-t. A női petesejt mindig X-t tartalmaz. Ha ezt egy X-es spermium termékenyíti meg, akkor XX - tehát kislány lesz a baba. Ha Y-os , akkor XY -tehát fiú. Dr. Shettles szerint az Y-os spermiumok kisebbek, gyengébbek, de gyorsabbak, az X-esek nagyobbak, erősebbek , de lassabbak.

Tehát ha az ovulációkor szeretkezünk, fiú utódra van nagyobb esély a gyorsan úszó hímspermiumok miatt. Ha viszont 3 vagy több nappal az ovulácó előtt tesszük ezt, akkor vszínű kislányunk lesz, mert meg kell várni, míg a petesejt megérik, és erre a hosszabb ideig életképes X -spermiumok alkalmasabbak.


[link]


Regisztrálj a ciklus.hu-n, ott is leírnak pár dolgot.


A melegvizes fürdő férfiaknál a lány spermiumoknak kedvez.

2011. szept. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
A menstruáció első napjától számított 14-16. napon. De ehhez tudni kell a ciklusod hosszát. Ezért írtam a ciklus.hu-t, mert ott beírod a mensik időpontját (legalább 2 kell) és abból a program számol valamit. Akkor a legmegbízhatóbb (de nem 100 %-os) az eredmény, ha mindig azonos hosszú a ciklusod.
2011. szept. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Elvileg ki lehet számolni, bár nem mindenkinél jön be. Barátnőm anyukája csak lányokat akart és lányai lettek, illetve ő számolta ki másnak is akinek bevált.
2011. szept. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
és pontosan hogyan lehet,ird le légyszi
2011. szept. 5. 11:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!