Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek az Anmar...

Mi a véleményetek az Anmar HILUX multifunkciós babakocsiról?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 17:26
 1/4 anonim válasza:
Szerintem nagyon jó és szép babakocsi. Mi három hete vettük meg.
2011. aug. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

mi is megvettük két hete az érdekelne leginkább hogy a hordozója nektek is olyan egyszerű?

Egy vékony fekete bélés és a belevaló szivacs aminek olyan mintája van mint a babakocsinak meg lábzsák és napellenző.

2011. aug. 24. 19:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk is az van. 6 hónapos a kislányom. A mózes részt szerettük, csak hamar kinőtte. Most a hordozót teszem rá, ha sétálunk.

A sport részt viszont én nem szeretem. Nagyon nehéz, meg macerás, hogy külön kell a vázra tenni. Ha mondjuk megyünk valahová, akkor be kell tenni a hátsó ülésre. Nem jó. Persze most télen megtartjuk, mert a kerekei miatt iszonyat jól megy a havon is. De mellé veszek egy könnyebben kezelhető sport babakocsit.

Ráadásul még nem ül stabilan a babánk, de kicsit megemeltük a sport támláját... dől benne minden felé, meg lecsúszik. Nem túl kényelmes neki, ebben az átmeneti időszakban.

De amúgy nagyon szeretem. Könnyű, jól irányítható, egyszerű összecsukni. Szóval praktikus.

2011. aug. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igen, ugyanolyan a hordozója, mint amit leírtál. Fekete szivacs + a babakocsi saját anyagából egy betét. Napellenzőt adtak hozzá, lábzsákot és szúnyoghálót.
2011. aug. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!