Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csajok kiakadtam? Ilyen...

Csajok kiakadtam? Ilyen tényleg létezik? Minek ennek gyerek?

Figyelt kérdés

Egy barátnőm (legalábbis eddig annak neveztem) terhes,most19hetes, elég fura elképzelése van a gyereknevelésről, íme néhány amit ki akadtam:

én megyek bulizni, majd a férjem vigyáz rá

ha a férjem hazajön én alszok, ő meg munka után vigyáz a gyerekre

.dohányzik, diszkóba akar elhívni, szerinte egy gyereket sírni kell hagyni mert csak nyávog.

eddig is fura volt de az lepett meg legjobban mikor ültünk és azt mondja a "qrva anyádat mozogsz, olyan mint ha kaparnál belülről" mondom ez mi volt, erre közli mozog a baba,már most idegesít, elégbajom lesz vele miután kijön....

Ezen csak én akadtam ki? nem tudom,nekem olyan öröm volt mikor először megmozdult, és ha majd 40hetesen jól megrugdossa visszaüt vagy mi?

Amúgy az én fiammal jól elvan, játszik vele...9hós


2011. aug. 24. 21:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Előre sajnálom a gyerekét és a férjét.
2011. aug. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

hát minden esetre az intelligencia szintje nem lehet túl magas, ha saját magát qrvázza le.....


Sajnálom azt a csöpséget, tényleg piszok nehéz tud lenni az elején mikor a baba csak sír, nem tudom mit fog csinálni, ha már most így áll hozzá:(

2011. aug. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Vagy 16 éves, vagy nem magyar nemzetiség.
2011. aug. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nem normális... szegény gyereke :(

"qrva anyádat mozogsz" - hát az pont ő. Többet nem is fűznék hozzá.

Ilyeneknek tényleg nem kéne gyerek.. mások meg mennyit próbálkoznak, hogy megszülessen a baba.

Én a helyedben nem szívesen hagynám rá a gyerekemet.

2011. aug. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Szegény gyerek...
2011. aug. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

27éves,

Furcsa mert épp most van az az időszak mikor a dokihoz járáson kívül semmi gondja a gyerekkel,

mi lesz 0-24órás ügyelet szerepét kell átvennie?!

2011. aug. 24. 21:53
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ezt akartam irni! :)

Kiváncsi vagyok hány éves?

És a férje mit szol ehez a hozzáálláshoz?

Én biztos jol megpofoztam volna ha hallom!

2011. aug. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

nem hagyom rá, és vele kettesben, cak mikor feljön hozzánk szokott vele játszani.

Csak édesanyámra bízom rá a picit, benne bízok,tudom hülyeség, nem tehetek róla,őt ismerem,őbenne bízok.

Másra 5percnél tovább nem!

2011. aug. 24. 21:54
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nm akarta ezt a gyereket. Szomorú ezt mondanom,de talán jobb lenne ha ez a gyerek meg sem születne. Szegényt előre sajnálom,bár lehet ha megszületik megváltozik az anyja is.

Nagyon elszomorít ha ilyeneket hallok,nem érdekli a baba és bagózik is. Én ezeket a nőket bezárnám egy gázkamrába,had szívják akaratukon kívül a füstöt!

Amúgy hány éves a barátnőd,és a férje mit szól?

2011. aug. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
nem tud róla,külön élnék még, hapsi jó messze 3hónapja hitegeti hogy jön,de mégnem jutott el ide... de ez egy másik téma
2011. aug. 24. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!