Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetesen nagyon- nagyon sok...

28 hetesen nagyon- nagyon sok a 11 kg hízás?

Figyelt kérdés
A védőnő rendszeresen leszúr , hogy már megint sokat híztam. Pedig nem "zabálok", nem tömöm magam csokival. Sajnos vizesedek is
2009. ápr. 17. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt hiszem az én 22 kg-hoz képest Te semmit sem híztál...:)
2009. ápr. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hanyadik héten vagy ?
2009. ápr. 17. 10:44
 3/6 anonim ***** válasza:
33. héten. De az utóbbi 1 hónapban nem híztam 2 kg-nál többet.
2009. ápr. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!Szerintem alkat kérdése is,hogy kinek,mi a sok hízás.Ismerek olyan kismamát,aki 25-30 kilót hízott,mégsem szúrta le érte senki.Engem is párszor figyelmeztettek,hogy sokat híztam(amúgy 36 hetesen 12 kg-nál tartok),de amíg a babám jól van,nem érdekel,hogy mennyit szedek fel!

Szerintem nem sok a hízásod,mivel a víz "egy pillanat alatt" kiürül a szervezetből szülés után!Úgyhogy fel a fejjel és ne törődj azzal,hogy ki mit mond!

Vizesedésre meg igyál sok folyadékot(bubimentes víz),kerüld a sós,fűszeres ételeket.

Boldog pocakosodást a továbbiakban!

36 hetes km

2009. ápr. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 16 hetes vagyok és 10 kiló plusz van rajtam:) Igaz a 10. hétig feljött hirtelen 7 kiló a sok fekvéstől és semmi mozgástól. De még sok időm van, örülök ha 20 kilóval megúszom, bár nagyon kételkedem benne:)
2009. ápr. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is alkati kérdés. És szerintem lehet látni, hogy az a 11 kg hova ment fel. Bár a vizesedés miatt érdemes nátriumdiétát tartani. Szóval só és fűszermentesen étkezni, sok almát enni.

Amúgy a védőnőkből nekem elegem van. Én hármasikrekkel vagyok terhes, most töltöttem be a 25. hetet és híztam összesen 15 kg-t. Szerintem három baba mellett ez nem sok, és szinte mind a hasamon van. Ráadásul mióta tudom, hogy hárman vannak feküdnöm kell. És 55 kg-ról kezdtem, tehát még tartalékaim sem voltak. Most kezdtem el vizesedni egy picit, de szerintem ez a terhesség velejárója. De persze a védőnő csak a 15 kg-t nézi, és ezért már diétára akart fogni. Megkérdeztem a dokimat, azt mondta, dehogy kell. Hát én inkább a dokimban bízok. Főleg, hogy cukros sem vagyok, a vérnyomásom is rendben, szóval - lekopogom - minden.

2009. ápr. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!