Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sos! Mar 6 napja kesik, es...

Sos! Mar 6 napja kesik, es vannak halvany pozitiv tesztjeim, de ma reggel eszre vettem hogy a feher suru folyas helyett van egy kis barna a feher foltasban! Meg fog jonni?

Figyelt kérdés
a mellm meg mindig meg vann dduzzadva, es nem gorcsolok mint szoktam amikor meg jon! szerintetek meg fog jonni? ma akartam menni dokihoz!
2011. aug. 25. 09:07
1 2
 11/16 Fanny89 ***** válasza:
Nekem is késett pár napot, majd elkezdtem barnázni 2-3 napig, majd elmúlt...kb. egy hét elteltével vettem egy tesztet és most már betöltöttem az 5. hónapot! :) De ez nem törvényszerű!!!!
2011. aug. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
na mit mondott a doki?
2011. aug. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
hat nincs baba, hanemk t szep cisztam van, es fel irt ogamzasgatlot 2 honapig, aztan vissza kell mennem
2011. aug. 25. 15:58
 14/16 anonim ***** válasza:
Sajnálom...de akkor mitől van + teszted? Az okozhatja?
2011. aug. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Sajnálom... :(
2011. aug. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
hat ez a legnagyobb hülyeség h erre fog.gátlot adott... nem normális az ilyen orvos
2015. nov. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!