Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Én most vagyok a 33. hétben!...

Én most vagyok a 33. hétben! Reggel egy-két csepp vér jött belölem most már csak barna foltok vannak! A doki nem mond semmit! Mi lehet ez? Ez már a 3. ilyen hogy vérzek ez sem sok de több mint a multkori.

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem itt senki nem fog tudni túl sok okosat mondani...én sem.....


Én olyan orvost keresnék inkább aki mond valami értelmeset, emberi nem orvosi nyelven!!!!!!

2011. febr. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy nem mond semmit? Nekem így kezdődött a lepényleválásom.

Ha vérzel, irány a kórház!

2011. febr. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szextől is lehet
2011. febr. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem vérzéssel lazán befektettek. Pedig nem volt nagy mennyiség.A leleteim jók lettek, de ettől függetlenül, szigorú pihenést írtak elő. A kórházban az orvos azt mondta, hogy friss élénk színű vérzés soha nem jó, az szinte mindig a lepénytől ered. Kicsit fölválik. Ilyenkor szigorú pihenés, három vérzésmentes napig kórházban, később otthon. A lepény két hét alatt többnyire visszatapad. Én amikor bementem egyből ultrahanggal megnézték a lepényt és a babát, majd két nap múlva ellenőrizték. Szeretkezés után előfordulhat színes, rózsaszínű folyás, de nem élénk piros (ez a nyálkahártya érzékenysége miatt van, terhesség alatt normális). Egy két csepp élénk színű vérzés cervix mintavételnél is lehet, de akkor azért kicsit megkaparják a nyálkahártyát.
2011. febr. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A élénkpiros a vér, akkor irány a kórház!


Ha rózsaszínes, barnás, akkor lehet hogy az orvosi vizsgálat, ha tegnap volt, lehet szex, lehet, hogy ahogyan nő a pocid, megpattan 1 hajszálér.... De ezekben az esetekben nem is vérzésről van szó...


Én 22 hetesen barnáztam, felhívtam a dokim, aki azt mondta, látatlanban semmit nem tud, irány a kórház, ahogy megvizsgálnak.

Meg kell nézni, hogy tényleg nem vált-e le a méhlepény.


Szóval szerintem max feleslegesen bemész a kórházba, de a lelkiismeretednek biztosan jót tesz!


És szedj/vigyél be magaddal a kh-ba is magnéziumot.


Engem 3 napra, megfigyelésre befektettek.

2011. febr. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi van veled kérdező? Jól vagytok?
2011. febr. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!