Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nemsoká megszületik az első...

Nemsoká megszületik az első babánk. Milyen játékokat, cumit, csörgőt stb. érdemes neki beszerezni az első egy két hónapra? És miből mennyit?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 17. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi ilyesmit ne vegyetek. Kapni úgyis biztos fogtok. És eleinte még úgysem tud vele mit kezdeni. Cumira meg lehet nem is lesz szüksége.
2009. ápr. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem úgyis kaptok eleget ajándékba, de ha szeretnétek, akkor menjetek be egy bababoltba, és ott nagyon sokat tudnak segíteni. Játékot, csörgőt olyat, amit fel lehet akasztani, vagy a kiságyra, vagy a babakocsira, és alulról - a baba szeméből - érdekes, tehát színes, csörög, zenél....
2009. ápr. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A cumival azt ajánlom egyenlőre csak egyet vegyetek.Mert ha nem lesz cumis,kifogja köpni akkor tök felesleges bevásárolni belőle.Nekünk is csak 1 volt elsőre, az is szilikon, mert azt mondják az alegjobb.De aztán nekünk venni kellett még mert cumis lett a manó.Így viszont van kb5-6 cumi.1 tartalék mindig van a táskámba (Avent kupakos), 1 a kocsiban tarcsinak (szintén Avent).Egyébként meg van még 2-3 Nuk hgy ha koszos lesz legyen rögtön csere, vagy ha beesik az ágy mögé.

Játék nélünk a zenélő körforgó volt ami legelőször lekötötte, egy szundi kendő, és volt egy csörgője, amit ugyan ő még nem tudott rázni, de ha nagyon sírt és elkezdtem rázni megnyugoott rá.

Egyébként meg a kisfiam 3 hónaposan kezdett el fogni,és akkor tudott már játszani velük.

De egyébként ami megtetszik, csörgö, plüss stb. azt ha gondolod vedd meg.Max ha nem rögtön majd 3-4 hónaposan játszik velük! :) Én nem tudtam mindig meg állni hogy ne vegyek meg 1 csörgőt, vagy plüsst ha tetszett! :)

Jó babavárást! :)

2009. ápr. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)Akkor nem vásároljuk túl magunkat ilyenekből:)
2009. ápr. 17. 12:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előző hozzászólókkal,esetleg ha a babalátogató rokonság-,ismerősök kérdezik jó ötlet és hasznos ajándék a kiságy fölé szerelhető forgó zenélő,esetleg világító kütyü/az én lányomnak is nagyon tetszett/.Valamint a játszószőnyeg,vagy ha bébihordozóban van a kicsi,amit fölé lehet tenni,olyan hídszerű forgathatós,csörgős,lógós,sokjátékos valami,az én lányom annyit játszott vele,hogy a végén kifáradt és elaludt rajta.Cumiból először tényleg elég 1 db és lehetőleg még a kis méretű,fogszabályozós,praktikus hozzá venni azt a bizonyos csiptetőt,amivel a kisruhájához tudod rögzíteni,mert akkor nem esik le minden percben a földre.
2009. ápr. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se vegyetek túl sokat. Mi majdnem az összes rokontól, baráttól ruha, pelenka és egyéb hasznos dolog mellé kaptunk vmien kis csörgőt vagy játékot, és tényleg nem tud mit kezdeni majd velük az első 1-2 hónapban. Én eddig egy plüsst vettem, azzal sem most fog játszani, de úgy megtetszett. Szerintem kapni fogtok úgyis. Cumiból tényleg elég csak egy, és ha szivesen használja utána lehet venni párat tartalékba.
2009. ápr. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!