Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma teszteltem pozitivat, első...

Ma teszteltem pozitivat, első gyermekem 3 éves lesz mire ez a baba megszületik akinek ugyanigy volt mennyire volt nehéz?

Figyelt kérdés
Nagyon örülök de meg is ijedtem :)
2011. nov. 3. 08:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is pont ez a helyzet:)erre én is kíváncsi vagyok:)

Te mikorra várod?Nálunk tavasszal születik, pont mikor 3 éves lesz a nagy

2011. nov. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ugyanez! Nem mintha eddig nem tudtam volna, hogy nehéz lesz,de most mégis a kelleténél jobbban megvagyok ijedve.
2011. nov. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok! Hány hetesek vagytok és tudjtátok már a baba nemét? Első baba milyen nemű? Talán jobban örülnék, ha két lányom lenne...
2011. nov. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a nagy fiú, én kislányra vágytam, de úgy néz ki Ő is fiú lesz:)de majd jövőhéten derül ki.De nem zavar, mert amennyire féltem fiús anyukának lenni, annyira imádom:)

Én 15 hetes vagyok.

Rengeteget aggódtam, sírtam, félek hogy beteg lesz a baba...

Félek hogy fogok megbírkózni a feladattal, olyan gyengének érzem most magam ehhez az egészhez:(

2011. nov. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát sok bíztatót eddig nem kaptam :)))))...

Még nem tudom mikorra várható, még "csak" egy pozitiv tesztem van.

2011. nov. 3. 10:03
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

hát mert mi is csak ugyanabban a cipőben járunk:)és várjuk a válaszokat:)

de egymást is bíztathatnánk:)jó lenne szomszédok lennénk:):)

2011. nov. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én kislányom most töltötte a 3 évet és bármelyik nap megszülhetek most már.Egyenlőre azt tudom elmondani,hogy a terhesség alatt nehéz volt vele,mert az elején sokat hánytam,nem bírtam reggelente felkelni de akkor ő még 2 éves volt és el kellett látnom,nagyon nehéz volt az első 4 hónap.Most meg a terhesség vége borzasztó,mert nem tudok hajolni,viszont állandóan lomol,elszalad,mindent kiönt,stb,tehát nem bírom vele az iramot.Nem érti meg,hogy anya nem tudja az ölébe venni,nem bírok annyit ugrálni neki mint eddig,olyankor sír hogy nem szeretem.

Eddig nehéz,de szerintem 3 év korkülönbség pont jó.Gondolj bele,másnak másfél éves a gyereke,amikor jön a másik,az még nehezebb.

2011. nov. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi is így vagyunk 3 éves és 1 hónapos lesz a nagy mikor a kicsi születik. 17 hetes vagyok és a terhességem alatt annyi nehézségbe ütköztünk mint az elmúlt 2 évben összesen. Betegség, terhesség elején vérzés, hetente mennem kell a kórházba injekciókúrára, a lányommal majdnem a kórházban kötöttünk ki és rettentően féltem hogy hogyan fogok ott éjszakázni egy széken a gyerekosztályon. Szóval egy csomó sz@rság volt eddig, nem tudom jön e rosszabb ne adj Isten de eddig szépen vettük az akadályokat. Tavasszal már csak jobb lehet.:)
2011. nov. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

mi is igy vagyunk, két nap van a két gyerek "utolsó menzije" kozt.


23 hetes vagyok ma


a ferjem el van utazva, baba szuletese utan fog hazajonni


lány lesz, de fogalmam sincs mi lesz a neve

(a nagyfiú konrád, fiút akartam,de mar megbekeltem,csak egeszseges legyen :))


en igazabol attol felek, hogy szuleskor nem lesz ott a ferjem, utana itthon lesz ket hetig, tudom, segiteni fog, de utana vissza kell mennie dolgozni, es egyedul ket gyerekkel hogy fogom birni (most ugy birom, hogy mindig elmaszkalok vele ideoda, kisbabaval ez nehezen fog menni)

2011. nov. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem 2 év 8 hónap lesz a körkülönbség a két gyerek között. Egy hete lett 2 csíkos a tesztem, a kislányom 3 hete volt 2 éves. Szerintem ez már válalható korkülönbség, legalábbis bízom benne. :))
2011. nov. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!