Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magne b6 magnerot vagy magnesi...

Anita0802 kérdése:

Magne b6 magnerot vagy magnesi citrici? Kinek mi jött be?

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Magnesi citricit. Sokkal olcsóbb és nekem erősebb is volt mint a b6.
2011. aug. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
te milyen adagokban szedted? nekem 3*2 kellene szednem a magne b6ból de az sajna nem birnám anyagilag kb 6000ft 1 hónapban.próbáltam az orvosommal megbeszélni a magnesi citricit de azt mondja az nem jó ne szedjem viszont mindenki dicséri meg ugye olcsó.szerinted meilyen adagban szedjem?
2011. aug. 25. 13:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is most szeretnék váltani a Magbe B6-ról (3x2)magnesii citricire, mert a Magne B6 nem mindig szünteti meg a keményedéseket. Az én orvosom is azt mondta, hogy ne váltsak, de nem indokolta. Nem értem miért. A tájékoztató szerint 2x1-et lehet belőle beszedni.
2011. aug. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nálam sem fejtette ki cssk hogy az nem olyan jó ne szedjem. de gondolom ő nem szedte akiket megkérdeztem azok igen és mindenkinek bevált.gyanitom hogy valami reklámozás lehet a dologban mert anno az elején most 27 hét. a femibionra akart minden áron rábeszélni.elevitet szedek és nincs semmi bajom és a babának sem.bár ő a femibionról tud.még nem mondtam neki ezt folyamatosan piszkált vele azóta csend és nyugalom de most ugyan ez a vita van a magnéziummal is.
2011. aug. 25. 13:54
 5/8 anonim ***** válasza:

Én Béres magnézium+b6- ot szedtem. Napi kétszer 1 felet, tehát napi 1-et, ha nagyon keményedtem, akkor bevettem egy felet.

Anyagilag is jobban megérte, mint a magneB6.

2011. aug. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a mostani az első kisbabám, szóval összehasonlítási alapom nincs csak a tapasztalatomat tudom Neked leírni. Az orvosom pont ugyanazokat a gyógyszeretek írta fel mint Neked. A terhességem 6. hetétől szedem a folsavat, a magneB6-ot és a femibiont a 12. hétig a 800-at, mostmár a 400-at. Sose voltam rosszul, még egyszer se tapasztaltam hányingert stb, egyszóval a kellemetlen mellékhatások teljesen elkerültek.És a csöppségemet mikor megnézi a doki az uh-n és leméri a méretét, kiírja a gép a monitorra, hogy időre mekkora terhesség, majd a doki kiszámolja a menstruációmból hogy igazából mennyi és napra pontosan egyezik mindig. Így csak azt tudom Neked mondani, hogy ezek nálam a gyógyszerek nálam beváltak és lehet drágák, de nem váltanám le őket, valahogy összespórolom, minthogy kísérletezzek. Remélem segítettem.
2011. aug. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi nekem is ugyan ez van mint neked furcsáltam is hogy napra pontosak a méretek mint ahogy a nagykönyvben megvan írva.ugy hogy nem biztos hogy mert még soha nem vettem be femibiont pl. az 5.héttől elevit és nekem sem volt soha semilyen terhes tünetem.szerintem ez inkább alkat függő bár nekem is első baba hasonlítási alapom nincs.de köszönöm a válaszod. :-)
2011. aug. 25. 15:52
 8/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Bármelyiket szeded, nem kell annyit, amennyi a tájékoztatóban van. Napi 2 szem bőven fedezi a szükségletet, a későbbiekben pedig keményedéskor bevehető még egy. Ne szedj 3x2-t, felesleges, elég 1x1 is. A magnesii citricitet repect nélkül is megveheted, így 500ft körül van az ára.
2011. aug. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!