Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik szerintetek a legjobb?...

Melyik szerintetek a legjobb? Magnerot, Béres magnézium vagy a Magne B6?

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Magnerot!Az a legkoncentráltabb.(és a legdrágább is,de mindegy) :) A magne B6-ból túl sok kéne,hogy fedezze a Te jelenlegi mg igényed,szerintem!
2011. jún. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mire. Keményedésre egyértelműen a Magnerot, az előttem hozzászóló indokai miatt.
2011. jún. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Magnerot.

Bérest nem szedtem, de egy jó darabig szedtem a Magne B6-ot és nem sok mindent ért, rengeteget kellett volna bevenni, így ez drága is lett volna. A magne citrátot szedtem még, de az csak úgy olcsó, ha receptre íratom, így 100 forint körül van 10 szem, de a 10 szem az 3 napra volt elég nekem, a doki pedig maximum 3 dobozzal írt fel egyszerre.

A 100 szemes magnerot több mint egy hónapig fedezi a magnézium igényemet, így nem olyan vészes az ára.

2011. jún. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem a védőnőm most egy újat ajánlott, Magnosolv a neve. este vízben kell feloldani, por állagú. azt mondta, hogy most volt egy továbbképzés, és ezt nagyon-nagyon ajánlja. napi 1-et iszok. kb 1200 ft a 30 db-os.
2011. jún. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Magne B6 nekem székrekedést okozott, áttértem a béres magnézium+B6-ra azóta semmi gond. Ja és olcsóbban is jön ki.
2011. jún. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is a Bérest szerettem.
2011. jún. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A magne B6-ban annyira kevés egy szemben a Mg, h csak a vivőanyaggal lesz tele a szervezeted. A Béres Mg+B6 vit-t nagyon szeretem, van, hogy egy nap 3 is kell, de attól tutira felpuhukl a hasam!

A Magnerot tájékoztatóját olvasva én a Magnosolv-ot választottam végül, mert elnyújtott a hatása és jósok benne a Mg, viszont puffadtam tőle, mint egy lufi, egy dobozzal elhasználtam, de nem vennék többet, szóval BÉRES Józsi bácsi féle termék.

Azért ismerem mindet, mert a 18-20. héttől nagyon durván keményedett a hasam, és fontos volt visszafogni ezeket a helyzeteket!

2011. jún. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!