Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes voltál mikor...

Hány hetes voltál mikor elmondtad a jó hírt? Mi lesz ha "lebukok"? Tereljek vagy mondjam el?

Figyelt kérdés
ez a negyedik terhességem, de csak a 3 baba (az eslőt sajnos spontán vetéléssel végződött) talán ezért "félek mindig" elmondani. most 5 hetes vagyok, visszont annyira puffadok, hogy úgy nézek ki mint egy 20-22 hetes. Húzzam be a hasam, próbálom "takarni", pólókkal, de most fogyóztam a terhesség előtt és elég látványosra sikerült. :) -9 kg. mindenki egyből észreveszi attól tartok :) Ti mit tennétek? mondja hogy mostanában sokat puffadok?? ezzel kikerülöm a választ. Vagy mondjam el úgysem lesz gond. (annyira bennem van az első vetélésem visszhangja amikor mindenki mondta hogy nahát hallom babát vártok és én meg mondtam h már nem. nem akarok ilyet átélni.)
2011. aug. 25. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ha az után a sajnálatos vetélés után szüetett 2 egészséges gyermeked, szerintem most is minen rendben lesz. persze a rizikó mindig benne van, annál is akinél nem volt gond korábbi terhességnél. ha ugy érzed kibirod h ne mondd el, akkor titokban tarthatod, amiker irtál azzal szerintem sikerül is. de valahogy ugy érzem a soraidból, h te inkább világgá kürtölnéd:) szerintem bátran...
2011. aug. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én ennyi idősen még tagadtam és tereltem a szót. Pl. ha kérezték, hogy nem-e vagyok terhes, visszakérdeztem, hogy ennyire kövérnek nézek ki? Ettől elszégyellik magukat és elhallgatnak. A fiamat 15 hetesen vallottam be, a kislányommal 22 hetes pocis vagyok, kb. 4 hete tudja a család.
2011. aug. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt vetélésem, és a következő terhességemet simán letagadtam a 12. hétig. Én is puffadtam, de szerencsére tudtam ruhával palástolni, mégis volt olyan, aki rákérdezett. Akkor letagadtam, később pedig bocsánatot kértem érte. A szitut mindenki megértette.
2011. aug. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Negyedik terhességem nekem is, de harmadik baba lesz, szintén egy vetélés miatt. Én a 12. hétig nem mondtam el egyiküknél sem.
2011. aug. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!