Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki megcsalta már a párját...

Aki megcsalta már a párját miért tette? Elmondtad neki? együtt maradtatok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 07:32
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
31%
Nem minden esetben mondtam el. Ha elmondtam mindig olyan partnerem volt akivel megtudtam ezt beszélni. Viszont ha szeretsz valakit nem fogod megcsalni. Miért tettem? Hajtott a vérem:D
2011. aug. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%
Én megcsaltam, mert már nem szerettem, de amikor meg el akartam hagyni, megfenyegetett. Így tehát ugyan együtt voltunk még, de az érzelmek részemről teljesen kihűltek. Ő meg elég furcsán fogta fel őket. Számára a szerelem egyenlő volt a partner kisajátítással és szabadon "használhatóságával". Természetesen már régóta nem vagyunk együtt, egy idő után vettem a bátorságot és csak elhagytam. Aztán jöttek a zaklatások, meg minden ami ezzel jár, de szerencsére ez már évekkel ezelőtt történt. Most boldog párkapcsolatban élek a párommal és eszem ágában sincs megcsalni. :)
2011. aug. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 B.angel ***** válasza:
78%
Vaczak története hasonlít az enyémhez! Kiábrándultam belőle, mert hazudott, megcsalt, magához láncolt, stb.. El akartam hagyni nyilván (már többször kimondtam, nem vett komolyan) aztán iszonyatosan agresszív volt, és a szüleinek is sokkal tartoztam (nem pénzzel, hanem sok mindent köszönhettem nekik) és viszonozni akartam. A szexben sem volt már semmi olyan, undorodtam hozzáérni! Ezért ház megcsaltam és nem bánom!
2011. aug. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 B.angel ***** válasza:
51%
hát*
2011. aug. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
97%

Mivel nagyon fiatalon (15 évesen) jöttem össze a párommal, ezért mindig úgy éreztem, hogy kimaradok valami jóból. Megkaptam a szerelmet, a törődést, a figyelmet, és én is viszonoztam mindezt. 18 lettem, és a 3 éves kapcsoltatunk megingott. 3 hónapig szinte csak martuk egymást. Egyik este olyannyira megbántott, hogy elmentem bulizni, és a vége az lett, hogy egy idegen pasi mellett keltem. Amikor felébredtem rögtön tudtam, hogy életem legnagyobb hibáját követtem el. Akkor jöttem rá, hogy mennyire szeretem őt. Fél napig csak bőgtem. Aztán megfogtam magam, és elmentem a páromhoz, akivel épp szünetet tartottunk. Mindent elmondtam neki. Kiborult, haza küldött, szakítani akart. Szenvedtem, mint az állat, és csak magamnak köszönhettem. Aztán pár nap múlva becsengetett hozzám, és annyit mondott, beszéljük ezt meg mégegyszer. A végén kibékültünk. És ami még jobb, eddig csak egyetlen egyszer hozta fel ezt a témát azóta is. Annyit mondott, hogy felejtsük el. Nem tudom, talán látta rajtam, hogy nagyon megbántam a dolgot, azért fogadott vissza. És valamilyen szinten ez tette jobbá a kapcsolatunkat. Azóta nem is veszekszünk, most már csak kisebb vitáink vannak csip-csup ügyek miatt. :) A 4. évfordulónkon eljegyzett. Múlt hónapban ünnepeltük az 5.-et. Soha nem akarnék mást, és úgy érzem Ő sem. Ez maga a csoda! :)

20/L

2011. aug. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó hozzászóló: a történetedet meg kéne filmesíteni. Nagyon romantikus, szerintem. :)
2011. aug. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%

20/L, aki 15 évesen került össze. Hmm, szép történet és gratulálok nektek, hogy kitartotok egymás mellett.

Ez szép példája az őszinte megbánásnak és megbocsátásnak.

2011. aug. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
72%

Én is megcsaltam már a párom, többször is. Nem vagyok rá büszke, de a mai napig nem tudja és nem is akarom elmondani, mert nincs jelentősége. Csak azért tettem, mert nem tudtam túltenni magam azon, hogy évekkel azelőtt ő csalt meg engem és meg is mondta. Őszintén, csak a bosszúvágy hajtott.

Azóta nincsenek ilyen kihágásaink, jól megvagyunk.

2011. aug. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
75%

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 08:01

De jó.:) Grat.

2011. aug. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%

Tudna valaki a megcsalas fogalmat definialni?


Mert ha az alapfeltetelek nem ugy kezdodnek, hogy "Boldog parkapcsolatban elo...", akkor mar nagyon nem ilyen egyszeru az eset.

2011. aug. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!