Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes kismama vagyok, mikor...

9 hetes kismama vagyok, mikor kezd sötétedni a mellbimbó? Fehér folyás még normális?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 17. 13:24
 1/2 anonim ***** válasza:

a mellbimbóm nekem kb ilyen tájt kezdett, de ez nem biztos, hogy mindenkinél így van. pasz.

a fehér folyás nem gond, de ha valami kísérő tünete van ˙(pl. viszkető, égető érzés, vagy bármi ami eddig nem), akkor feltétlenül menj az orvosodhoz. Inkább feleslegesen lásson, minthogy összeszedj valamilyen fertőzést, mert abból lehet később problémád is.

2009. ápr. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én úgy tapasztaltam, hogy a sötét bőrtipisú kismamáknál erőteljesebb a mellbimbó sötétedése is. Ha szőke vagy vagy világos barna akkor nem lesz olyan drasztikus a változás. Én ia a 9.hétbe léptem, de nekem még rózsaszín. És szőke vagyok....

2009. ápr. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!