Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ajánlanátok olyan olcsó...

Ajánlanátok olyan olcsó nyaralohelyet, ahová kisbabával illetve gyerekkel érdemes menni egy hétre?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 17. 13:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Bogács?Rengeteg kiadó apartman és szoba van,aránylag olcsó hely!Szuper a strand!Lepke múzeum,baba múzeum,Eger autóval kb.20 perc!Mi évekig oda jártunk nyaralni!
2009. ápr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyenre gondolsz.Ha fürdőhelyre,én Hajduszoboszlót ajánlom.A gyerekeimmel már többször jártunk ott,a kicsi lányom még csak 10 hónapos volt.A strandon sokan vannak de nagy területen fekszik és a minden van ami kicsi és nagyobb gyerek egyaránt élvezhet.A szállásunk a strandtól 300-400 méterre volt egy apartman jellegű.Több házuk is van.Van sok gyerek kedvezmény de3 éves korig semmit nem számoltak fel.Reggelivel és vacsorával ami nekem sokat jelentett mert így igazán pihenés volt.Ha érdekelnek a részletek írj privit van tel.számom és email címem is nekik.Mi már 4 voltunk itt.
2009. ápr. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!