Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes vagyok, majd szétrobb...

15 hetes vagyok, majd szétrobban a fejem, úgyhogy bevettem egy algopyrint, nem lesz gond?

Figyelt kérdés
a 2 évesem folyton itt pörög,kiabál egész nap, már nem bírtam tovább....
2011. aug. 25. 18:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Első és harmadik trimeszterben nem lehet szedni.A második trimeszterre,ha orvos javasolja,lehet.Ha nem szeded állandóan nem lesz gond,de inkább ne szedd.Vagy kérdezd meg a szülészed,hogy ilyen esetben mit lehet.A szülészeten nekem panadolt adtak.Egy alkalomtól nem hiszem,hogy gond lesz,de előbb kérdezz rá az orvosodnál,hogy mit lehet.
2011. aug. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
0%
15 hetesen már algopyrint nyomsz magadba? Tudtuk, hogy hamar érik a mai fiatalság, de hogy ennyire...
2011. aug. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
akármennyire is fáj a fejed ne szedj gyógyszert.
2011. aug. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szülés után ezt adjákfájdalomra a szoptatós anyukáknakis.
2011. aug. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

remélem nem lesz...

Kedves második,nem tömöm magam gyógyszerekkel, nem vagyok hülye, te viszont bunkó vagy!!!!Borogatással szoktam megoldani, de ma nem múlt el attól sem sajnos.Szinte naponta fáj, nem is kicsit és az első, hogy feladtam....


A panadolt ismerem,az első terhességemnél próbálkoztam vele 1x, de nem használt semmit :(

2011. aug. 25. 18:51
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

Semmi bajotok nem lesz!

Nagyon kevés gyógyszer árt csak terhesség alatt!!

Vegyél be nyugodtan, nem szabad fájdalomban lenni. Nem jó Neked se, meg a babának se.

gyógypedagógus

2011. aug. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!! :)
2011. aug. 25. 18:56
 8/10 anonim ***** válasza:
Ritkán ha már nem bírod, nyugodtan bevehetsz 1-1db-ot. A Panadolt lehetne szedni "hivatalosan" de az tényleg kevés embernek jó. Aspirint viszont nem szabad. Anyukám gyógyszerész tőle tudom ezeket.
2011. aug. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Semmi bajod nem lesz tőle. Nekem is a doki javasolta az Algopyrint. Aki azt mondja, hogy bírd ki annak igazán még nem fájt a feje. Én mindig is fejfájós voltam, sajna oka is van, de pont emiatt tudtam, hogy mikor kell és mikor felesleges bevenni gyógyszert. A terhesség alatt ez úgy fokozódott, hogy 1 hétig folyamatosan fájt a fejem :S. Nem szedtem folyamatosan, de ha kellett bevettem. A doki is azt mondta, hogy az a babának sem jó, ha az anya szenved. 9 hós kisfiú anyukája

2011. aug. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm szépen, hogy még írtál :) Szerencsére hatott a gyógyszer!Sajnos én is sokszor szenvedek fejfájással, amit persze most a terhesség jól fel is erősít.A kislányommal folyamatos migrénjeim voltak, szerencsére most "lekopogom" csak sima fejfájásaim vannak, de ma nagyon erős volt :((

2011. aug. 25. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!