Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges az, hogy az első...

Lehetséges az, hogy az első napon, amikor megmozdult a baba, akkor sokat is mozog aznap?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 17. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Általában mikor érezni lehet, akkor egy párszor reggel, vagy este, aztán következő napokoban egyre többször. Hányadik héten vagy? Lehet, hogy ez már nem az első nap amikor érzed, csak idáig nem gondoltad, hogy az az egy-egy buborékozás az már a baba volt.
2009. ápr. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
17 hetes vagyok és ma éreztem előszőr és már kétszer is éreztem.
2009. ápr. 17. 15:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó korán érezted akkor :o) Lehetséges persze, hogy kétszer, vagy többször is érzed a 17. héten. Aztán hetente erősödik majd, pár hét múlva 20-24. hét körül már látni is fogod a hasfalon, ahogy mocorog. Hihetetlen érzés, igaz? :o)
2009. ápr. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Irigyellek :):) De jó neked! Mit éreztél?

16 hetes kismama

2009. ápr. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!