Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki ismer olyan kórházat...

Valaki ismer olyan kórházat ahol ingyen csinálnak kombinált tesztet? Még nem töltöttem be a 35 évemet, de szertném megcsináltatni.

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
szia!a MÁVban ingyenes a kombinált teszt és a dawn szűrés is
2009. jún. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom csak akkor ingyenes ha a családban fordult elő ilyen és így muszáj megcsináltatni..de inkább sztem az orvosodat kérdezd meg.nekem tavaly 20valahányezret mondtak a kombináltra..
2009. jún. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10%
Szia nekem a budabesti Szent Istvánban csinálták ingyenes volt és egy hét múlva volt is eredmény!!!
2009. jún. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az összes olyan kórházban ingyenes az országban, ahol a Sejtbanknak az adott kórházzal szerződése van. Nézd meg a Sejtbank honlapján, ott fel van sorolva az összes Intézmény.

Ez nem függ az életkortól, bármennyi idős vagy, megcsinálják. A 35 éves korhatár a magzatvíz-mintavételnél számít, efölött a kor fölött, azt már minden kismamának felajánlják.

A kombinált teszt vérvizsgálat és 12. heti uh-ból áll, kockázatmentes "beavatkozás".

2009. jún. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infókat, sikerült kideritenem és az utolsó válaszolónak van igaza, ha szerződése van a kórháznak a sejtbankkal ahol szülni fogsz csak egy beutaló kell az orvosodtól és ingyenesen megcsinálják a bolgárkerék utcába.
2009. jún. 24. 10:59
 6/7 anonim ***** válasza:
1 válaszoló vagyok.28 éves vagyok 28 hetes kismama.családban nem volt senkivel semmi gond apa részéről sem és nekem kötelező vizsgálatként volt mindkettő de ingyenes mert a mávnak szerződése van a sejtbankkal
2009. jún. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Margit kórház Óbudán.
2009. jún. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!