Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy folyamatosan a...

Normális, hogy folyamatosan a vetéléstől félek?

Figyelt kérdés
Nincs olyan nap, hogy ne ezen stresszelnék és alig várom, az ultrahangot, hogy megtudjam minden ok-e :(( Tudom, hogy ez árt a babának és persze az én lelkivilágomnak is, de még soha nem voltam terhes és mindenhol a vetélésről lehet olvasni :(( 8hetes kismama
2009. ápr. 17. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Persze, normális a félelem, csak túlzásba ne vidd. Én is első babás vagyok, 17hetes és én attól félek, hogy majd ha megszületik, akkor nem tudok vele rendesen foglalkozni. Eleinte sokszor álmodtam, hogy nem fogom tudni etetni, nem fogok tudni éjszaka felkelni hozzá. Nekem sokat segített, hogy beszélhettem ezekről a párommal, ő is elmondta a félelmeit. Minden nap sokat beszélgetünk a Picurról és ez megnyugtat. De szerintem ezek normális aggodalmak. 12 hetes korig egyébként is kritikus időszaknak számít, de ha nyugodt vagy, és odafigyelsz magadra, nem emelsz nehezet, nincs káros szenvedélyed, akkor nem lehet gond. És ne STRESSZELJ! :)Próbáld élvezni, hogy egy új kis élet van a testedben.

Boldog babavárást!

2009. ápr. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
teljesen aterzem a dolgot,mert en is igy ereztem,6 hetesen tudtam meg a johirt,elöször 8hetesen mentem orvoshoz,addig levegöt is alig mertem venni,nagyon feltem en is a vetelestöl,kb 7 tesztet csinaltam hogy meg mindig megvan-e a kicsi,de megvolt.aztan a 8 heti vizsgalaton nagyon megnyugodtam lattam az uh-n de a 12 hetig megint remalom volt minden nap.eletem leghosszabb 4 hete volt.aztan kicsit alabbhagyott az aggodalmam,amikor a köv.vizsgalaton nehany masodpercig lattam mozogni,mar tudtam hogy minden rendben,es most 14 hetesen elmondhatom teljesen lenyugodtam, mindenz talan azert volt mert annyira uj es annyira csodalatos dolog az eletünkben hogy azt nem lehet azonnal feldolgozni,en most kezdem felfogni hogy babam lesz,most kezdek megnyugodni hogy mar kerekedik a pocim,es mar jobban erzem mivel teszek jot es rosszat neki,ez is ismeretlen az elejen nem?talan ezert is aggodsz.de hidd el majd elmulik,gratrulalok neked
2009. ápr. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos jogos volt a félelem....sajnos a kilenc hetes picimnek megállt a szíve. éntekig várunk...utána sajnos elveszik tőlem
2009. ápr. 20. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!