Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kiegészítőnek Gravida mellé,...

Kiegészítőnek Gravida mellé, milyen plussz Calciumot és Vasat szedhetnék még? Ki milyet szed?

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak úgy magadtól semmit ne szedj mellé.Konzultálj a dokival.2 gyerekes anyuka
2011. aug. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Halolaj kapszula
2011. aug. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 sumergo ***** válasza:

Elevitet szedek 2 naponta, meg napi egy 250 mg-os magnéziumot (mert görcsölget a vádlim), természetesen az orvos ezekről is tud, a többit az orvos utasítása szerint (vas, és D vitamin 2 naponta) ezeket nem régóta, vérkép alapján írta fel. Magamtól nem szedegetnék össze-vissza mindent.


29+5 hkm

2011. aug. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszike, de már megkérdeztem kedden mondta semmi akadálya,de nem mondott ,írt fel,ajánlott fajtát.A béres ca-n gondolkodtam még.MagneB6-ot meg folsavat szedek még mellé de a CA gondolom fontosabb...12hetes5napos
2011. aug. 28. 10:32
 5/5 A kérdező kommentje:
Jah és a vérképem jó minden tartományon belüli:)
2011. aug. 28. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!