Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7-8 hónapos terhesen lehet...

7-8 hónapos terhesen lehet még strandolni, illetve meddig lehet?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 18. 06:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 7 hósan voltam strandon( előtte sokáig úsztam is várandósan), semmi bajom nem lett tőle.

DE én egyrészt sosem voltam hajlamos összeszedni a fertőzéseket ilyen helyeken, másrészt a méhszáj totál zárt volt (akinek nyilogat, annak nem ajánlják).

Sokan megbámultak, meg voltak akik megjegyzéseket is tettek a hátam mögött, de a legkevésbé sem érdekelt, jól éreztem magamat.

2009. ápr. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia!

én az előző terhességemnél strandoltam, de fürdés helyett inkább tusoltam. A szoptatás alatt is voltunk strandon, de a bőröm kezdett nem túl jól reagálni, úgyhogy most már úgy kerülöm a napot, ahogy tudom. Most 5 évvel öregebb vagyok, a terhességem is más, szóval jobban odafigyelek.

32 hetes

2009. ápr. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ha nincs nyitva a méhszáj és nem vagy hajlamos összeszedni mindenféle fertőzést, akkor nyugodtan strandolhatsz, a természetes vizek (tó, tenger, folyó) pedig még tisztábbak is, úgyhogy nyugodtan mehetsz vízpartra is.

Persze az Aquapark-ok csúszdáit inkább kerüld el :-)

2009. ápr. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden rendben van akkor igen lehet!Én egészen a 35.hétig jártam úszni.Nagyon jólesett.De ha kétségeid vannak akkor kérdezd meg a dokidat!Én is ezt tettem,és azt mondta,hogy mindent lehet ami jólesik!
2009. ápr. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem strandolnék,mert sokkal nagyobb az esélye egy hüvelyi fertőzésnek,ami kihathat a babára is.
2009. ápr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!