Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet valami baja a babának?...

Lehet valami baja a babának? Két 3 napja lázas vagyok 38 fokos ma reggelre ment csak le! Azért én aggodom!

Figyelt kérdés
meg vagyok fázva ,fáj a torkom,és lángol a fejem a testem a láztól...a pocakom is tök forró!
2009. ápr. 18. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugi! A szervezeted nagyon vigyáz a babára. Nagyon sok kismama elkap ilyen-olyan betegséget a terhesség alatt, de a babának általában nincs tőle semmi baja. Hidd el, a tiédnek sem lesz. Az szerintem kivédhetetlen, hogy a 9 hónap alatt a kismama elkapjon valamit. Csillapítsd a lázadat, mert az neked se és a babának se jó, ha sokáig lázas vagy és menj el orvoshoz, adjon valamit, ami segít meggyógyulni. Jobbulást!
2009. ápr. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Vettél be valamit vagy hogy védted ki a betegséget?? Mennyi idős vagy?? Én nemrég voltam beteg de nem vettem be semmit :( kár volt.. Természetes úton próbáltam tenni ellene. Rá 1.5 hétre kiderült hogy gyulladás van a szervezetemben. Antibiotikumot kaptam rá. Azért menj dokihoz ok?? Én 23 hetes.
2009. ápr. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a tanácsokat....voltam orvosnál és azt mondta h 38 feletti láznál vegyek csak be gyógyszert...(algopirin,rubophen ilyesmit)

felhivtam a dokimat is és azt mondta ne aggodjak csak a lázat probáljam csillapitani mert a magas hő beindithatja a szülést!

37 hetes vagyok

2009. ápr. 18. 11:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Hűtőfürdő (inkább zuhany nekem az segített 29 hetesen), langyos citromos tea (nem meleg!), és mivel 37 hetes vagy már lehet rubophent is, de csak 38 fok feletti láz esetén.

Jobbulást!!!

2009. ápr. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!