Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetesen festhetek vízbázisú...

31 hetesen festhetek vízbázisú festékkel szobát?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 18. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én festettem és nem lett semmi bajom. A vízbázisú festékeknek nincs olyan erős szaga. Na azért csak nyitott ablaknál piktorkodj! :-)
2009. ápr. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A vizes bázisú festékben nincs oldószer,de azért jól szellőző szobában kell használni ettől függetlenül.Én inkább azon aggódom,hogy miért neked kell 31 hetesen ezzel foglalkoznod?Azért ott csak kell létrázni,nyújtózkodni stb.,nem bízhatnád ezt inkábbb másra?
2009. ápr. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szerencsére nem kell semmi olyat csinálnom, ami gondot okozhat (létra, nyújtózás, stb). Nem is igazán nekem kell csinálni, apa megcsinálja holnap, ha nekem nem jut rá időm vagy erőm ma, de ha belefér, és szabad is, akkor szívesen megcsinálom ma.

Apa nagyon vigyáz ránk, próbál mindentől kímélni, mindenben kiszolgálni. Takarítja a wc-t, fürdőszobát, hogy nekem ne kelljen a kád fölött vegyszerekben görnyednem, ha előbb ér haza, megfőz, kiporszívózik, elmosogat, stb.

Tényleg egy szavam se lehet.

2009. ápr. 18. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!