Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés mikor eloszor...

Milyen érzés mikor eloszor érzed a babádat? Nem a konkrét rúgást-utést, hanem amikor még a kismama bizonytalan hogy a babáját érezte e, az milyen

Figyelt kérdés
koszonom
2011. aug. 28. 15:08
 1/5 judavi ***** válasza:
100%
Mintha egy buborék szétpukkant volna.
2011. aug. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Másodikkal vagyok terhes - 25 hétben vagyok most - és 12 hetesen éreztem először: hogy valaki nyomkod belülről - nem rúgást csak nyomást éreztem, de közvetlenül ezen érzés előtt mintha robbanós cukorka lenne a hasamban olyan volt :)
2011. aug. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan, mintha egy pillangó csapdosna a pocakodban!
2011. aug. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ÉN első babámat várom, 17 hetesen éreztem a babámat először, és én is valami olyasmit éreztem, mintha belülröl nyomkodnának, mert ezt még rugdosásnak nem mondhatnám. Régebben voltam gyomortükrözésen, lenyomtak belém egy csövet, azzal vizsgáltak, és éreztem ahogy a csövet forgatják. Na ez is kicsit hasonló érzés, csak a köldököm alatt. Nekem nem volt előtte semmilyen remegő, reszkető, buborékos érzés. Kinek hogy. Te hány hetes vagy kérdező?
2011. aug. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszonom,13hetes vagyok, második baba
2011. aug. 28. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!