Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fotóztatnád újszülött babádat?

Fotóztatnád újszülött babádat?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek ezek az újhullámos mini fotók, erősen gondolkozok rajta. Nagyobbik gyerekemet és a pocakomat már fotózta egy fotós, legszívesebben minden pillanatot megörökítenék.
2011. okt. 7. 06:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
A válaszom határozottan: IGEN!!!!
2011. okt. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is, én is, én is!!!!! :-))))

Nagyon édesek a képek! :-D

2011. okt. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

IGEN! Egy örök életre szóló emlék, az újszülőtteket főleg gyönyörűen tudják fényképezni. Olyan gyönyörűek, ártatlanok, sima fényképezővel megfoghatatlanok ilyenkor.

Nagy bánatom, hogy nagyon drága, és nyerni meg még sosem nyertem.

2011. okt. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Tényleg drága, sokan 40-80.000 ftért fotóznak, de mi egész jó áron megúsztuk, szinte ezek töredékéért.
2011. okt. 7. 07:58
 5/21 anonim ***** válasza:
Mennyiért és hol csináltattátok?
2011. okt. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Mi a fenti linken. A babafotóim még nincsenek az oldalon, folyamatosan tölti fel őket. 20000forintért csinálja a sorozatot. De érdemes vele beszélni, mi is egyéni árat kaptunk :)
2011. okt. 7. 08:43
 7/21 anonim ***** válasza:

OFF:

Ne haragudjatok, hogy ide írok, de én is készítettem a kisbabámról és magamról ilyen sorozatot Bp-en. Még szülés után is bejött a szülőszobára (persze amikor már rendbe voltunk és csak pihentünk hármasban)

Egy fiatal nagyon kedves és türelmes fotóssal és cakk-pakk 15 ezerből megúsztuk :)

Nagyon sok kelléke van újszülött fotózáshoz.

Gyakorló Apuka ért a picikhez és nincs fix idő ami alatt végeznie KELL :)

Hétvégén fotózott minket, hogy Apa is velünk lehessen.

Házhoz is megy, hogy a babát ne kelljen mozgatni.


Én mindenkinek csak ajánlom az újszülött fotózást, hihetetlenül szép képeket kaptunk!

2011. okt. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Köszi. :)
2011. okt. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Én rendeltem az internetről két nagyon édes "jelmezt", az egyik egy kis kötött szivecskés sapka, a másik pedig egy kötött pelenka és hozzá egy kötött nyuszis sapi. Ezekben fogja a hugom lefotózni a babámat miután megszületett. Szerencsére elég profi gépe van, úgyhogy mi ingyen megoldjuk a tökéletes babaképeket :))
2011. okt. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy hol rendeltél ilyen pici "jelmezt" a babádnak?

Több féle is volt?

Köszi előre is ha elmeséled!

2011. okt. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!