Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz az, hogy a többedszer...

Igaz az, hogy a többedszer szülőknek csak szülés előtti pár napban száll le a pocakja? Amikor leszállt a pocakotok, és sűrűn kellett kijárni, akkor egyből pisiltetek, vagy csak pl.5-6 másodperc múlva (rendes mennyiséget )?

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem kb 2-3 héttel a szülés előtt már leszállt a pocim. Sűrűn mentem pisilni, de nem kellett várni, jött rendesen, csak mindig iszonyatosan kevés.
2011. aug. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem szállt le az elsőnél sem. Most még nem tudom mert még nem tartok ott de szerintem nem száll le mindenkinek. Nekem biztosan nem. Lehet, hogy neked sem fog még ha a második terhességed is.
2011. aug. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem 1 gyermekem van, de még akkor is fennt volt a pocakom, amikor megindították a szülést. 41+2 napra szültem
2011. aug. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is mind a két gyerekkel végig fenn volt a pocak. Szülés alatt szállt le. gyanítom most a harmadikkal is így lesz.
2011. aug. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!