Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes vagyok és külső 2...

35 hetes vagyok és külső 2 cm-es aranyerem jött ki 3 napja. Műtét a szülés előtt?

Figyelt kérdés

Az orvosom szerint ha holnapig, hétfőig nem csökken a fájdalmam, keresünk egy sebészt, aki megnyitja a csomót. Aurobin krémmel kenegettem, meg kamillás ülőfürdő+ gőz+ Speri. Talán kicsit jobb lett, de a gumó még mindg nagy. Ráülni már rá tudok, de még fáj. Az orvossal csak telefonon beszéltem, szeretnék elmenni szakrendelőbe is, mert aggógom.


Ha szülés előtt sebész vágná ki, szülés után nem jönne ki? Szóval nem lenne praktikusabb kenegetni addig, és bízni, hogy elmúlik?

Egyáltalán egy ilyen nagy 2 cm-es gumó eltűnik krémtől?

Ha szüléskor kinnt lenne, az problémás?


Lehet szülésindításom is lesz, mert a 34.héten már meszes volt a lepényem, így valószínűleg nincs már 4-5 hetem a szülésig.



2011. nov. 6. 15:15
 1/2 Elsa ***** válasza:
Hallgass az orvosodra ! :)
2011. nov. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi lett az aranyereddel? Én a 31. hétben vagyok és nekem is iszonyatos aranyerem van. Éppen keresgélem, hogy mik a éehetöségek. Én már abba is benne lennék, hogy mutsék meg, csak ne kéne szenvedni vele! Eddig csak mindenféle krémeket adtak, de holnap reggel már egy sebészhez is elmegyek.

Milyen volt a szülés? Hogy tetszik a babázás? Fiu, vagy lány?

2012. jan. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!