Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai a 31. hétben kimosni a...

Korai a 31. hétben kimosni a kapott babaruhákat?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 18. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem korai.

Az utolsó pár hétben lehet, hogy még kétszer-háromszor is ki fogod mosni-vasalni őket. Ha ezt nem is, biztos hogy párszor át fogsz nézni mindent.

Legalábbis én a kórházas csomagomat átpakoltam vagy négyszer, a babaruhákról meg listát írtam többször is. Már annyira vártam a szülést, hogy nem tudtam mit kezdeni magammal.

2009. ápr. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem,én 32hetes vagyok és rengeteg ruhát vettem,kaptunk és pont azon töröm az agyam,hogy mikor és mivel tudnám már kimosni.Inkább elkezdem most,mint hirtelen egyszerre:)Meg neadj isten vmi történne és kórházba kell menni akkor vajon ki mossa ki?:D

Boldog babavárást!

2009. ápr. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én most vagyok 23 hetes és pont tegnap mostam egy csomó kisrucit amit a napokban kaptunk a babának!Szerintem mindegy mikor mosod ki őket.
2009. ápr. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!32 hetes vagyok és én mostabában készülök kimosni-vasalni a rucikat.Valóban nem tanácsos az utolsó pillcsiben kimosni őket,úgyhogy nem tartom ezt korainak.Sok sikert és boldog babavárást!
2009. ápr. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszát.
2009. ápr. 18. 15:44
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy korai,sőt!

Én is akkor kezdtem el kb és most 36 hetes vagyok de még mindig nincs minden a helyén.Vele párhuzamosan csináltam a takarítást kórházi csomag összeállítást és hidd el kevés az idő!Sosem tudhatod mikor indul meg a szülés!Minden jót mindannyiunknak!

2009. ápr. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia nem korai, az első adagot, amik megvannak, már kimostam-kivasaltam, szépen behajtogattam a szekrénybe, és leterítettem egy textilpelussal.Kimostam a táskát, amivel a kórházba megyek (ez kicsit beteg, nem? :) )

és elkezdtem összerakni a cuccokat.

Nyugodtan rendezgesd a holmikat, annyira jó érzés :)

2009. ápr. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 31 hetesen már kimostam -vasaltam mindent.Egy pár darab ruha van csak, amiben van folt.Nem korai.
2009. dec. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!