Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan közöltétek, hogy...

Hogyan közöltétek, hogy terhesek vagytok az anyóssal, úgy hogy tudtátok nem fog örülni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 23:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
right into her face!
2011. aug. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem közöltem vele :D Nem adtam okot arra, hogy ne örüljön. Szülés előtt megtudta, de nem szólt semmit. Se jót, se rosszat.
2011. aug. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnél nagy örömmel, de le se tojta a kicsit, most lesz 3 éves, meseszép kislány. Most félidős vagyok a másodikkal, de nem jelentettem be, mert bő 2 éve nem is jött felénk...
2011. aug. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak de jó!Bárcsak felém se jönne!Az anya komplexiás fia azt mondta neki,hogy unokád lesz anyu!

Nekem nem örül,nem csíp (ez kölcsönös)de kijelentette,hogy az Ő unokája,csak majd a fiára hasonlítson.Akkor sírtam,mostmár nevetek ezen!Ne közöld vele,magatoknak alapítotok családot,a lényeg,hogy a párod örüljön!

Boldog Babavárást!

36hkm

2011. aug. 29. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
23:52 vagyok. Tényleg így a legjobb, hogy nem találkozunk, de így is tud mérgezni. Mikor századszor vágta hozzám telefonon, hogy mennyire ellene van a házasságunknak és mennyire gyűlöl, mert egy jött-ment paraszt vagyok, és a gyereket se akarja, felvettem diktafonnal. Egyszer majd jól fog jönni. Mellesleg a jött-ment paraszt saját családi házban él tanári diplomával, ő pesti albérletben takarítónőként a hajléktalanság határán. Ezeket az embereket sose fogom megérteni...
2011. aug. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én most korai terhes vagyok! És itt lakunk az anyónál! Szereti a gyerekeket de engem nem ! A páromnak azt mondta, hogy biztos, hogy nem is tölle van a kicsi! Ettől most egy kicsit ki vagyok! Azt is mondta, hogy vettesem el.
2011. aug. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én most korai terhes vagyok! És itt lakunk az anyónál! Szereti a gyerekeket de engem nem ! A páromnak azt mondta, hogy biztos, hogy nem is tölle van a kicsi! Ettől most egy kicsit ki vagyok! Azt is mondta, hogy vettesem el. A párom meg most kételyek között van! és tegnap reggel 8 óta nem is láttam a telefonja is kivan kapcsolva! meg azt is mondta a párom, hogy lehet igaza van az anyjának! Szerintetek mit csináljak? Már nagyon vártam erre a kicsire!
2011. aug. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Úristen!Erre nem tudok mit írni,Te szegény utolsó!!!

Én ki.....tt nagy cirkuszt csinálnék,de lehet,hogy a férjemet is felképelném!Mindenesetre anyósnak megmutatnám kivel szórakozzon!A hasadban a Te babád is van,nem csak a fiáé!!!!!Ne vetesd el,ha esetleg van segítséged,lelkileg lehet,hogy jobban bírnád egyedül.Te családod nem segítene?

Ez nálam váló ok lenne! (a vádaskodás)

Bocsi!

36hkm

2011. aug. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ezt anno én is megkaptam az első gyereknél, hogy majd megnézzük kire hasonlít meg ilyenek, de nem viccesen. Most is ki fognak akadni, egy helyen lakunk, muszáj közölni velük. Kissé félek, mert megalázó lesz rám nézve... Apa mondta hogy megvéd, de ez természetes :)
2011. aug. 29. 13:21
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én anyósom nem nem örül, inkább csak nem érdekli, ahogy senki és semmi a világon. A többi unokáját sem látja évekig, nem hatja meg. Nekünk első baba lesz, nem is voltam ott mikor a férjem elmondta neki, ahogy várható volt semmi reakciója nem volt a hír hallatán. Egy évben jó ha egyszer találkozunk, de nem is bánom, mert tuti nem fog beleszólni semmibe:-)
2011. aug. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!