Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol csinálnak olyan 4D ultraha...

Hol csinálnak olyan 4D ultrahangot ami egyben genetikai ultrahang is Budapesten?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:

XIII. ker. Kárpát utca - én itt voltam mindkét terhességem alatt, kétszer-kétszer, nagyon kedvesek, és alaposak. Van sima babamozi, az olcsóbb, de genetikai UH-t is csinálnak.

www.4dultrahang.hu

A Baross utcában is van egy rendelőjük (a SOTE I. női klinikától nem messze), egyszer ott voltam, mert a Kárpát utcában nem volt időpont. (Legalábbis két éve még volt ott is egy rendelő.)

2011. aug. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A 12. heti és a 18. heti UH-ot nevezik genetikai UH-nak, az Istenhegyi Géndiagnosztikai Központban csinálnak ilyet, ajánlom Neked, mert nagyon elismert orvosok készítik az UH-ot.
2011. aug. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is a Baross utcaiban voltam, mert ott csinálja UH-s szakorvos az UH-t. Sajnos tapasztaltam és sokszor hallom, hogy nagyon sok kismamának az orvosa végzi az UH-t. Ez nem nagyon nagy baj (hisz ők is tanulnak UH), de van kimondott UH-szakirány, és ha már fizetek 4d?, akkor már miért ne profi legyen. Ezt csak akkor tudtam meg, mikor az egyik babámnál kérdőjelesek voltak a méretek, és megnyugtatott a nőgyógyászom, hogy ne izguljak az UH-sunk nagyon profi szakember. (nőgyógyász is). Nem is értettem, miért kell külön járni oda. Szóval mindegy hova mész, annak nézz utána, ne csak mozi legyen (mert arra csak sokszor betanítanak valakit, és nem is vizsgál, csak mozi, a látvány a lényeg), illetve kérdezz rá az orvos szaktudására.
2011. aug. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Az Istenhegyiről nekem is jó tapasztalataim vannak,csak ajánlani tudom!
2011. aug. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek! Az istenhegyibe kell beutaló vagy csak időpontot kell kérnem?

Mert már voltam genetikai uh-n a Bajcsy kórházban, de sietett az orvos és lehet, hogy nem volt alapos. Sajnos az afp-m az alsó határon van és izgulok, hogy minden rendben legyen, ezért szeretnék elmenni egy 4D-s genetikai vizsgálatra!

2011. aug. 31. 15:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Engem,és több barátnőmet-egymástól független orvosaink a praxis rendelőbe küldtek,Dr.Hajdú Krisztinához-azt mondták,ha a gyereknek bármi baja van,Ő észreveszi,annyira profi.oda nem kell beutaló,csak időpont.nagyon kedves,s érti a dolgát.ha beütöd a gogolba,hogy praxis,egyből kidobja.de biztos máshol is rendel.idén is hozzá fogok menni,mert ismét babát várunk.jó egészséget mindnekinek.

2011. aug. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az Istenhegyibe sem kell beutaló, csak időpont. Azért ajánlottam, mert a Hajdú Krisztina ott is dolgozik, én is nála voltam. Mindegy, hova mész, csak hozzá menj!
2011. szept. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!