Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Furcsa hangok jönnek a hasambó...

Furcsa hangok jönnek a hasamból, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Ne nézzetek hülyének! :)

31 hetes vagyok, 2-3 hete kezdődött, és egyre többször hallom. Mindig olyankor, mikor a baba nagyot nyújtózik és kidugja valamijét. Olyan hang, mint amikor leguggolunk és roppan egyet a térdünk, csak persze egy kicsit halkabb és tompább.

A babám ízülete kattog a nyújtózástól? vagy a hasfalam? Nektek volt ilyen? Dokitól pénteken fogom megkérdezni, mi a fene ez, mert nagyon kíváncsi vagyok...

Senkinek se volt ilyen a környezetemben, anyunak is csak a szeme kerekedett. Vagy csobban a magzatvíz?

El se tudom képzelni :)


2009. ápr. 18. 21:46
 1/5 Kriszta66 ***** válasza:
Nekem is volt ilyen a kislányom térde ropogott a hasamban, akkor még én se tudtam hogy mi az csak amikor megszületett utána jöttem rá . Azóta is ropog (7 hónapos ) mostanában megyünk majd ortopéd orvoshoz .
2009. ápr. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szegénykém, ezek szerint ő ropog...

Köszönöm a választ és minden jót nektek, remélem, nem találnak majd semmit az ortopédián! :)

2009. ápr. 18. 22:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Érdemben nem tudok hozzászólni- csak csodálkozom:)) Ilyet még nem is hallottam!
2009. ápr. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 33 hetes vagyok, és kb 2 hete kezdődött nálam is ugyanez. Olyan mintha ropogna bent valami. Az tuti, hogy belülről jön, tehát bizti nem a bőröm repedezik. Azon gondolkoztam, lehet, hogy meszesedik a méhlepény, és az ropoghat... Nem tudom. Én kedden megyek dokihoz, meg is kérdezem tőle, hogy mi lehet ez. Anyukám is csak a száját tátja:)

Én azért picit aggódom. Remélem nincs semmi baj a picurival.

2009. ápr. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia utolsó, mit mondott a dokid?

Az enyém nevetett, hogy ilyet még sose hallott a praxisa alatt... remélem, egyszer ropogunk majd neki is :)

2009. ápr. 28. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!